Samsung Galaxy A05 ön kamera değişimi yaptırmak için doğru yerdesiniz! Profesyonel teknik ekibimiz cihazınız ile uyumlu orijinal parçalar kullanarak mevcut sorunu ortadan kaldırıyor.

Samsung Galaxy A05 Ön Kamera Değişimi Çalışması

Telefon ön kameraları genellikle cihazlardaki en dayanıklı parçalardandır. Ancak zaman zaman bu bileşenlerde de sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu durumda telefon ön kamera değişimi yapmaktan başka bir çare kalmamaktadır.

Firmamız tamamı orijinal parçalardan oluşan bileşenler ve ekipmanlar ile cihazınızın ön kamerasını yenilemektedir. Ayrıca dileyen müşterilerimiz için Samsung Galaxy A05 arka kamera değişimi de yapmaktayız. Bu sayede cihazınız ile eskisi gibi yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekebilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Samsung Galaxy A05 Ön Kamera Değişimi Yaparken Kullandığımız Ekipmanlar

Yaptığımız bütün işlemlerde orijinal ve A++ kalitede parça kullanmaya özen gösteriyoruz. Samsung Galaxy A05 ekran değişimi, batarya değişimi ve şarj soketi değişimi hizmetlerimizde de dikkat ettiğimiz bu konu tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Samsung Galaxy A05 Ön Kamera Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy A05 Ön Kamera değişimi işlem kısaca aşamaları şu şekildedir;

  • Samsung Galaxy A05 orijinal ön kamera değişim için temin edilir
  • Samsung Galaxy A05 cihazınızdaki odaklama, netlik, kalite vb. sorunlar tespit edilir
  • Ön kamera değişimi gereken cihazlarınız teknik ekibimiz tarafından aynı gün tamir edilir

Ön kamera değişimi yaparken ayrıca telefondaki diğer sorunları da araştırıyoruz. Mevcut bir sorun ile karşılaşılması durumunda sizlerin de onayını alarak o parçalar için de çalışma yapıyoruz.

Samsung Galaxy A05 Ön Kamera Değişimi Sonrası Size Özel 6 Aylık Garanti!

6 aylık garanti kampanyamız devam ediyor. Müşterilerimize sunduğumuz bu kampanya ile ön kameralarda meydana gelen bir sorunda ücretsiz destek almanızı sağlıyoruz.

Samsung Galaxy A05 Ön Kamera Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy A05 ön kamera değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Samsung Galaxy A05 Ön Kamera Değişimi Fiyatları
Samsung Galaxy A05 Ön Kamera Değişimi Fiyatları

Ön Kamera Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek Ön Kamera değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Samsung Galaxy A05 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Samsung Galaxy A05 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Samsung Galaxy A05 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı