Samsung Galaxy A14 ekran değişimi konusunda size mükemmel bir çözüm sunuyoruz. Eğer birinci sınıf bir ekran deneyimi ve kesintisiz kullanım arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ekibimiz uzmanlığı ve tecrübesiyle bu hizmeti en yüksek kalitede sunmak için burada. Sizi kırılmış veya hasar görmüş ekranınızı yenilemek ve telefonunuzun eski günlerine dönmesini sağlamak için bekliyoruz.

Samsung Galaxy A14 Ekran Değişimi Çalışması

Şirketimiz Samsung Galaxy A14 kullanıcıları için telefon ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz işlem öncesinde ön tespit çalışması yaparak telefonunuzun ekranının ne kadar hasarlı olduğunu belirler. Böylece ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm sunmak için gereken adımları atarız.

Ekran değişimi işlemlerimizde orijinal parçalar kullanmaktayız böylece telefonunuzun performansının etkilenmemesini sağlarız. Samsung Galaxy A14’ünüzün ekranı deneyimli ekip üyelerimiz tarafından titizlikle yenilenir. Hassas bir şekilde gerçekleştirilen bu işlem size telefonunuzun ilk günkü gibi keskin ve canlı bir ekran sunar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Samsung Galaxy A14 Ekran Değişimi Fiyatları
Samsung Galaxy A14 Ekran Değişimi Fiyatları

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirmek isteyen veya kargo yoluyla göndermek isteyen müşterilere kolaylık sağlamaktadır. Böylece ekran değişimi hizmetimizden faydalanmak isteyen herkes bize ulaşabilir ve telefonunun ekranını güvenle yenileyebilir.

Samsung Galaxy A14 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy A14 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Samsung Galaxy A14 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Samsung Galaxy A14 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Samsung Galaxy A14 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Samsung Galaxy A14 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Samsung Galaxy A14 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Bizimle gerçekleştirilen ekran değişimi işlemlerinden sonra müşterilerimize tam bir güvence sunmaktayız. İşlemlerimizin ardından size özel olarak 6 aylık bir garanti veriyoruz. Bu garanti telefonunuzun ekranıyla ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınızda sizi koruyacak ve size huzur sağlayacaktır.

Samsung Galaxy A14 Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy A14 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Samsung Galaxy A14 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Samsung Galaxy A14 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Samsung Galaxy A14 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Samsung Galaxy A14 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı