Samsung Galaxy A14 kasa değişimi yaparken cihazlarınızın orijinalliğinde herhangi bir değişiklik olmaz. Bu sayede telefonlarınızı ilk günkü kalitesinde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Samsung Galaxy A14 Kasa Değişimi Çalışması

Cihazınızın kasasında meydana gelen deformasyonlar, çatlaklar veya diğer fiziksel hasarlar hem estetik görünümü olumsuz etkiler hem de cihazın performansını düşürebilir. Bu nedenle, Samsung Galaxy A14 kasa değişimi, kullanıcıya yeni ve dayanıklı bir kasa ile cihazlarını kullanma imkanı sunar.

Firma olarak sunduğumuz tamir hizmetleri içerisinde öncelikle cihazın detaylı bir incelemesi yapılır. Uzman teknisyenlerimiz, kasadaki hasarı belirler ve gerekli onarımları tespit eder. Değiştirilmesi gereken kısımlar belirlendikten sonra, orijinal ve kaliteli yedek parçalar kullanılarak kasa değişimi işlemine başlanır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Firma olarak sunduğumuz kasa değişimi hizmetinde müşterilere 6 aylık garanti sağlıyoruz. Bu garanti kapsamında, değiştirilen kasa ile ilgili herhangi bir sorun yaşanması durumunda, ücretsiz olarak tekrar onarım veya değiştirme hizmeti sunulmaktadır. Bu, müşterilerimize güvenli bir kullanım ve uzun vadeli bir çözüm sağlamak adına önemli bir adımdır.

Ayrıca, firma olarak sunduğumuz bir diğer avantaj da ücretsiz kargo ile gönderim imkanıdır. Müşterilerimiz, cihazlarını geri almak için herhangi bir kargo ücreti ödemezler. Bu sayede, Samsung Galaxy A14 kasa değişimi hizmetimizden faydalanmak isteyen kullanıcılarımız, ekstra maliyetlerle karşılaşmadan cihazlarını geri alabilmektedir.

Samsung Galaxy A14 Kasa Değişimi Fiyatları
Samsung Galaxy A14 Kasa Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy A14 Kasa Değişimi Nasıl Yapılır? Budak GSM Farkı

Samsung Galaxy A14 kasa değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Samsung Galaxy A14 orijinal kasa değişim için temin edilir
 • Samsung Galaxy A14 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Kasa değişimi, Samsung Galaxy A14 model telefonlarda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Samsung Galaxy A14 kasa değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Samsung Galaxy A14 kasa parçaları
 • Orijinal Samsung Galaxy A14 iç bileşenleri
 • Orijinal Samsung Galaxy A14 panel

Samsung Galaxy A14 Kasa Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy A14 kasa değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Samsung Galaxy A14 tamir hizmetleri ve markaların işlem fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz telefon markaları;

Samsung Tamiri General Mobile Tamiri Omix Tamiri
iPhone Tamiri Google Tamiri Oppo Tamiri
Huawei Tamiri Hiking Tamiri Oukitel Tamiri
Asus Tamiri Infinix Tamiri Realme Tamiri
OnePlus Tamiri Lenovo Tamiri Reeder Tamiri
Casper Tamiri Meizu Tamiri Vestel Tamiri
Elephone Tamiri Nothing Tamiri Vivo Tamiri

Kasa Değişimi İşlemlerinizde Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Samsung Galaxy A14 telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek kasa değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi, Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Ücretsiz Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: YURTİÇİ KARGO
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı