Samsung Galaxy A24 ekran değişimi hizmetimiz telefonunuzun yenilenmiş bir görünüm kazanmasını ve kesintisiz kullanım deneyimine geri dönmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Uzman teknisyenlerimiz yüksek kaliteli parçalar ve son teknoloji ekipmanlar kullanarak çatlak, kırık veya hasarlı ekranınızı orijinal kalitesine uygun bir şekilde değiştirirler.

Samsung Galaxy A24 Ekran Değişimi Çalışması

Firmamız Samsung Galaxy A24 ekran değişimi konusunda uzmanlaşmıştır. İşlem öncesinde telefonunuzda oluşan sorunları tespit etmek için detaylı bir ön tespit çalışması yapmaktayız. Bu sayede tamirat sürecinde gereken adımları daha etkili bir şekilde atabiliriz.

Ekran değişimi işlemi sırasında her zaman orijinal parçalar kullanmaktayız. Böylece telefonunuzun performansını ve dayanıklılığını en üst düzeyde tutmak için kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Bu sayede ekranınızın tamamen yenilenmiş ve orijinal kalitesine geri dönmüş olmasını sağlıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Firmamızda ekran değişimi işlemleri uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz son teknoloji ekipmanlarımızla birlikte titizlikle çalışarak telefonunuzun ekranını en yüksek kalitede yenilemektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hareket ediyor ve telefonunuzun sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesini sağlıyoruz.

Samsung Galaxy A24 Değişimi Fiyatları
Samsung Galaxy A24 Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy A24 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy A24 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Samsung Galaxy A24 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Samsung Galaxy A24 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Samsung Galaxy A24 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Samsung Galaxy A24 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Müşterilerimiz İstanbul’daki yerimize telefonlarını bizzat getirebilir ya da kargo ile bize ulaştırabilir. Güvenli ambalajlama ve hızlı teslimat süreciyle telefonunuzun tamiratının en kısa sürede ve güvenilir bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Samsung Galaxy A24 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlem sonrasında sunduğumuz hizmetin kalitesine güvendiğimiz için ekran değişimi işlemlerimize 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti ekranın değiştirildiği tarihten itibaren geçerlidir ve olası bir sorun durumunda müşterilerimizin yanında olduğumuzu göstermektedir. Güvencemiz altında telefonunuzun ekranında herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde bize başvurabilir ve sorunun çözümünü hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy A24 Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy A24 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Samsung Galaxy A24 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Samsung Galaxy A24 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Samsung Galaxy A24 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Samsung Galaxy A24 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı