Samsung Galaxy A34 5G ekran değişimi müşterilerimize sağladığımız özel bir hizmetimizdir. Cihazınızın ekranında meydana gelen herhangi bir hasar durumunda profesyonel ekibimiz tarafından kaliteli ve hızlı bir şekilde tamir edilmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak en son teknolojileri kullanarak cihazınızın orijinal kalitesine geri dönmesini sağlıyoruz.

Samsung Galaxy A34 5G Ekran Değişimi Çalışması

İşlem öncesinde telefonunuzda bir ön tespit çalışması yapılır. Uzman ekip tarafından detaylı bir analiz gerçekleştirilerek ekran değişimi için gereken işlemler belirlenir. Bu ön tespit çalışması her telefonun ihtiyaçlarına uygun çözümler sunabilmek adına önemli bir adımdır.

Telefon ekranınız değiştirilirken orijinal parçalar kullanılır. Biz müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefleriz ve bu nedenle yalnızca orijinal ekran parçaları tercih ederiz. Böylece Samsung Galaxy A34 5G’nizin orijinal performansına ve görüntü kalitesine sahip olmanızı sağlarız.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonunuzun ekran değişimi uzman bir ekip tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Deneyimli teknisyenlerimiz gelişmiş beceri ve bilgi birikimleriyle telefonunuzun ekranını yeniler. Hassas işçilikleri sayesinde Samsung Galaxy A34 5G’nizin ekranı ilk günkü gibi pürüzsüz ve canlı bir görüntü sunar.

Samsung Galaxy A34 5G Değişimi Fiyatları
Samsung Galaxy A34 5G Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy A34 5G Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy A34 5G ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Samsung Galaxy A34 5G orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Samsung Galaxy A34 5G cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Samsung Galaxy A34 5G ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Samsung Galaxy A34 5G camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Müşterilerimiz telefonlarını bize İstanbul’daki yerimize getirerek veya kargo yoluyla göndererek bize ulaştırabilir. Konumumuz kolay erişim imkanlarına sahip bir noktada yer alır ve profesyonel ekibimiz telefonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde kabul eder. Böylece Samsung Galaxy A34 5G’nizin ekran değişimi için bize hızla başvurabilirsiniz.

Samsung Galaxy A34 5G Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Samsung Galaxy A34 5G ekran değişimi çalışması sonrasında size sunulan 6 aylık garanti işlemlerimizin kalitesine olan güvenimizin bir göstergesidir. Ekran değişimi işlemimiz telefonunuzun sorunsuz ve kullanıma hazır bir şekilde size geri dönmesini sağlar. Bu süre boyunca ekranla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız garantimiz kapsamında ücretsiz olarak çözüm sağlanır.

Samsung Galaxy A34 5G Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy A34 5G ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Samsung Galaxy A34 5G Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Samsung Galaxy A34 5G Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Samsung Galaxy A34 5G kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Samsung Galaxy A34 5G telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı