Samsung Galaxy A34 ekran değişimi aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Eğer İstanbul’da ikamet ediyorsanız hemen telefonunuzu bize getirebilir ya da ücretsiz kargo kampanyamızdan faydalanabilirsiniz.

Samsung Galaxy A34 Ekran Değişimi Çalışması

Samsung Galaxy A34, son teknolojiye sahip özellikleriyle dikkat çeken bir akıllı telefon olarak kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Ancak, zaman içinde yaşanabilecek ekran sorunları, cihazın performansını etkileyebilir ve kullanıcı deneyimini olumsuz yönde etkileyebilir. Bu noktada, Samsung tarafından sunulan tamir hizmetleri devreye girer ve özellikle ekran değişimi konusunda profesyonel çözümler sunar.

Samsung Galaxy A34 ekran değişimi, çeşitli faktörlere bağlı olarak gerekebilir. Kullanıcı hatası, düşme, çarpma veya teknik arızalar, ekranın değiştirilmesini zorunlu kılabilir. Samsung, bu gibi durumlarda kullanıcılara güvenilir bir tamir hizmeti sunarak, cihazlarını ilk günkü performanslarına kavuşturmaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Bu profesyonel hizmet, deneyimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilir. Ekran değişimi sürecinde, orijinal yedek parçalar kullanılarak, cihazın kalitesi ve dayanıklılığı korunur. Samsung, bu noktada müşterilerine sağladığı tamir hizmetlerine 6 aylık bir garanti sunarak, kullanıcıların gönül rahatlığıyla cihazlarını tamir ettirmelerine imkan tanır.

Ayrıca, bu hizmetin sunduğu bir diğer avantaj ise ücretsiz kargo imkanıdır. Kullanıcılar, ekran değişimi için cihazlarını Samsung tamir merkezine gönderdiklerinde, gönderim ücreti ödemek zorunda değillerdir. Bu, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışının bir yansımasıdır.

Samsung Galaxy A34 Ekran Değişimi Fiyatları
Samsung Galaxy A34 Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy A34 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? Budak GSM Farkı

Samsung Galaxy A34 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Samsung Galaxy A34 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Samsung Galaxy A34 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi, Samsung Galaxy A34 model telefonlarda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Samsung Galaxy A34 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Samsung Galaxy A34 ekran parçaları
 • Orijinal Samsung Galaxy A34 iç bileşenleri
 • Orijinal Samsung Galaxy A34 panel

Samsung Galaxy A34 Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy A34 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Samsung Galaxy A34 tamir hizmetleri ve markaların işlem fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz telefon markaları;

Samsung Tamiri General Mobile Tamiri Omix Tamiri
iPhone Tamiri Google Tamiri Oppo Tamiri
Huawei Tamiri Hiking Tamiri Oukitel Tamiri
Asus Tamiri Infinix Tamiri Realme Tamiri
OnePlus Tamiri Lenovo Tamiri Reeder Tamiri
Casper Tamiri Meizu Tamiri Vestel Tamiri
Elephone Tamiri Nothing Tamiri Vivo Tamiri

Ekran Değişimi İşlemlerinizde Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Samsung Galaxy A34 telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi, Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Ücretsiz Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: YURTİÇİ KARGO
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı