Samsung Galaxy A53 ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizlere özel ve uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz! Profesyonel ekibimiz ve kaliteli yedek parçalarımız sayesinde telefonunuzun ilk günkü performansına kavuşmasını sağlıyoruz.

Samsung Galaxy A53 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranında yaşadığınız sorunlar için profesyonel bir çözüm sunuyoruz. İşlem öncesinde uzman ekibimiz tarafından detaylı bir ön tespit çalışması yapılır. Böylece telefonunuzdaki ekran değişimine dair gerekli olan her adımı önceden belirleriz.

Ekranınız değiştirilirken asla özgünlükten ödün vermiyoruz. Orijinal parçalar kullanarak telefonunuzun ilk günkü kalitesini korumak için çaba gösteriyoruz. Böylece yeni ekranın performansından tam anlamıyla yararlanabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonlarınızın ekran değişim işlemleri deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından özenle gerçekleştirilir. Teknolojiyi ve sürekli gelişen ekran değiştirme yöntemlerini yakından takip eden ekibimiz en son yenileme yöntemlerini uygular ve en iyi sonucu elde etmeniz için çaba sarf eder.

Samsung Galaxy A53 Ekran Değişimi
Samsung Galaxy A53 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A53 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy A53 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Samsung Galaxy A53 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Samsung Galaxy A53 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Telefonunuzu İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile güvenli bir şekilde bize ulaştırabilirsiniz. Uzman ekibimiz, hızlı ve güvenilir bir hizmetle telefonunuzu en kısa sürede size geri gönderecektir.

Samsung Galaxy A53 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Samsung Galaxy A53 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Samsung Galaxy A53 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Hizmet kalitemize olan güvenimizle, ekran değişim işlemimiz sonrasında sizlere 6 ay garanti sunuyoruz. Bu süre boyunca, değiştirilen ekranınızda herhangi bir problem yaşamanız durumunda, bize kolayca ulaşabilir ve ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A53 Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy A53 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Samsung Galaxy A53 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Samsung Galaxy A53 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Samsung Galaxy A53 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Samsung Galaxy A53 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı