Samsung Galaxy A54 5G ekran değişimi hizmetimiz telefonunuzun kusursuz bir görüntüye kavuşmasını sağlamak için özenle sunulan bir çözümdür. Ekranınızın zarar gördüğü durumlarda hızlı ve profesyonel bir değişim hizmeti sunarak size sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlıyoruz.

Samsung Galaxy A54 5G Ekran Değişimi Çalışması

Şirketimiz Samsung Galaxy A54 5G telefonlarının ekran değişimi hizmetini başarıyla sunmaktadır. İşlem öncesinde deneyimli teknik ekibimiz tarafından titiz bir ön tespit çalışması yapılmaktadır. Bu sayede telefonunuzun ekran değişimi sürecinde ihtiyaç duyulan tüm gereksinimler belirlenmekte ve uygun çözümler sağlanmaktadır.

Telefon ekranı değiştirilirken orijinal parçaların kullanılması firmamızın öncelikli prensiplerinden biridir. Böylelikle telefonunuzun orijinal kalitesi ve performansı korunurken ekranınız da tamamen yenilenmiş olur. Uzman ekibimiz hassas bir çalışma ile yeni ekranı yerleştirir ve tüm detaylarıyla telefonunuzun işlevselliğini geri kazandırır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz ekran değişimi sonrasında 6 aylık garanti sunmaktadır. Bu garanti işlemlerimizin kalitesine ve kullanılan parçaların dayanıklılığına olan güvenimizi yansıtmaktadır. Böylece ekranınızda herhangi bir sorun yaşamanız durumunda gönül rahatlığıyla bize başvurabilir ve garantiden faydalanabilirsiniz.

Samsung Galaxy A54 5G Değişimi Fiyatları
Samsung Galaxy A54 5G Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy A54 5G Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy A54 5G ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Samsung Galaxy A54 5G orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Samsung Galaxy A54 5G cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Samsung Galaxy A54 5G ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Samsung Galaxy A54 5G camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Telefon ekranı değişimi için müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki merkezimize getirerek ya da kargo ile güvenli bir şekilde bize ulaştırabilir. Profesyonel ekip arkadaşlarımız gelen cihazları hızlı bir şekilde inceler ve ekran değişimi için gerekli adımları titizlikle uygular. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor ve telefonlarınızı kısa sürede yenilenmiş olarak geri gönderiyoruz.

Samsung Galaxy A54 5G Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Şirketimiz Samsung Galaxy A54 5G ekran değişimi sonrasında sunduğu 6 aylık garanti ile müşterilerine ek bir güvence sağlamaktadır. Ekran değişimi işlemi tamamlandıktan sonra siz değerli müşterilerimize sunduğumuz garanti süresi boyunca ekranınızla ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ücretsiz onarım veya parça değişimi hizmeti sunmaktayız.

Samsung Galaxy A54 5G Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy A54 5G ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Samsung Galaxy A54 5G Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Samsung Galaxy A54 5G Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Samsung Galaxy A54 5G kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Samsung Galaxy A54 5G telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı