Samsung Galaxy E5 kullanan kişiler için ekran ve ekran camı üzerine hizmet veriyoruz. Çatlama veya kırılma sebebiyle Samsung E5 ekran sorunu yaşayan kişilerin yeni ekran ya da ekran camlarını kullanmalarına yardımcı oluyoruz.

Verdiğimiz kaliteli hizmet ve orijinal ürünlerin etkisiyle müşterilerimizin telefonlarının ekranlarını uzun süre verimli kullanmalarını sağlıyoruz.

İnsanların ekran ya da cam değişimine ihtiyaç duyduklarında merak ettikleri konu Samsung Galaxy E5 ekran fiyatı oluyor. Çünkü yüksek ücret ödemek istemiyorlar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Biz verdiğimiz hizmet karşılığında talep ettiğimiz ücretlerle onların memnun olmalarını ve hizmetimizi tercih etmelerini sağlıyoruz.

Samsung Galaxy E5 Ekran Camı Değiştirme Süreci

Samsung E5 ekran fiyatı kadar ekran camı değişimi sürecide merak ediliyor. Çünkü insanlar telefonlarına nasıl bir işlem yapılacağını merak ediyorlar.

Bizler E5 Samsung ekran camı değişimine ilk olarak kırılan ya da çatlayan camın ekrandan ayrılmasıyla başlıyoruz. Bunun için cihaz ekranına zarar vermeyecek ekipmanlardan yararlanıyoruz.

Eski camı çıkardıktan sonra Samsung E5 ekran camı değişimi aşamasına geçiyoruz. Yeni ekran camını cihazın ekran bölümüne kaliteli yapıştırıcılar aracılığıyla yapıştırıyoruz. Bu aşamadan sonra ise cam ve ekranın uyumunu sağlamak amacıyla presleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede cam ve ekran arasında toz veya hava girmesinden dolayı ortaya olumsuz bir görüntünün çıkmasını engelliyoruz.

Eski camın çıkarılması ve Samsung E5 orjinal ekran camının takılması işlemini yaklaşık olarak 2 saatte tamamlıyoruz. Eski cam yerine yeni ve orijinal camı taktığımız içinde cihazlarda görüntü veya kullanım açısından hiçbir sıkıntı yaşanmıyor.

Samsung E5 Cam Değiştirme Hizmeti Özellikleri

Samsung E5 ekran cam değişimi hizmetini kaliteli bir şekilde en kısa sürede gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Bu hizmet için en uygun firma olduğumuzu düşünerek müşterilerimizin cam değişimi için bizleri tercih etmelerini istiyoruz.

E5 cam değiştirme hizmetimizin özellikleri arasında şunlar bulunuyor;

  • Profesyonel onarım ve değişim hizmeti
  • Veri kaybı yaşanmadan cam değişimi
  • Ekonomik Galaxy E5 ekran fiyatı
  • Dokunmatik ve ekranın aynı kalması (arıza yoksa)
  • Garantili cam değişim hizmeti
  • Orijinal yeni parçalarla hizmet
  • Kargo ücretsiz Samsung E5 cam fiyatı talebi
  • Ekranın zarar görmeyeceği yapıştırıcıların kullanımı

Bu özelliklerin içinde en önemlisi firma olarak uygun Samsung E500 ekran fiyatı uygulamamız oluyor. Bu sayede kırık veya çatlak camın kullanılmaya devam edilmesinin önüne geçiyoruz.

Galaxy E5 Ekran Camı Değiştirme Konusundaki Merak Edilenler

Samsung marka Galaxy E5 ekran değişimi yaptırmak isteyenler pek çok konuyu merak ediyorlar.

Bu konular arasında hangi durumlarda tamamen ekran değişiminin yapılması gerektiği yer alıyor. Bu konuda kesin cevap vermemiz için var olan arızayı görüp inceleme yapmamız gerekiyor.

Verdiğimiz E5 ekran değişimi hizmeti sırasında cihazın ekran görüntüsünde sorun olmaması ve dokunmatiğinin çalışması durumunda sadece kırılan camın değişimini sağlıyoruz. Ancak dokunmatikte sorun olması veya görüntünün kaliteli olmaması durumunda iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan gibi parçaların tamamının değişmesini sağlıyoruz.

Yaptığımız incelemede iç ekranın da değişimine gerek olduğuna karar verdiğimizde Samsung E5 iç ekran fiyatı konusunda bilgilendirme yapıyoruz.

Bu bilgilendirmenin ardından onay alarak cam yanı sıra iç ekranın da değişimini orijinal yedek parçalar kullanarak yapıyoruz.

Samsung E5 Ekran Camı Fiyatları

Arızasına bağlı olarak onarımını sağladığımız cihazlarda Samsung E5 ekran fiyatı olarak piyasa şartlarından daha düşük fiyat talep ediyoruz. Bu fiyat talebinin kabul edilmesiyle Samsung E5 cam değişimi yapıyoruz. Ürünün bize teslim edilmesine bağlı olarak elden veya kargoyla teslim ediyoruz.

Cam değişimi değil de Galaxy E5 ekran değişimine karar verdiğimizde ise talep ettiğimiz ekran fiyatı biraz daha yüksek oluyor. Bu fiyatın yüksek olmasından ekranın cihazın görüntüsünü sağlayan en önemli parçasının olmasının etkisi bulunuyor.

Cihaz üzerinde yaptığımız inceleme sonucunda Samsung E5 iç ekran veya diğer parçaların değişimine ihtiyaç olduğunu saptadığımızda da müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Tüm işlemlerimizde olduğu gibi bu işlemde de onların onayını aldıktan sonra cam değişimine ek olarak diğer parçalarında değişimini yapıyoruz. E5 ekran fiyatları ödemek isteyenlerin de işimizi bitirdikten sonra ödeme yapmalarını istiyoruz.

Samsung E5 Kargo Yoluyla Değişim

Firma olarak Samsung E5 camlarının değişimi için kargo yolunu da kullanıyoruz. Bu sayede farklı şehirlerde ya da ilçelerde oturan kişiler cihazlarını bize ücretsiz olarak gönderebiliyorlar. Bizler kargoyla teslim aldığımız cihazların ekranlarını veya camlarını değiştirerek aynı gün içerisinde cihazın tekrar sahibini gönderilmesini sağlıyoruz.

Yaptığımız onarım işlemi için E5 ekran fiyatı ödemesini ise değişim sonrasında hesabımıza yatırmalarını istiyoruz. Bu sayede hizmet vermeden E5 Samsung ekran fiyatı alarak kişilerin rahatsızlık yaşamasının önüne geçiyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Galaxy E5 ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy E5 ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Samsung Galaxy E5 ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Samsung Galaxy E5 ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Samsung Galaxy E5 Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Samsung teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Samsung Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı