Samsung Galaxy F14 5G ekran değişimi hizmetimizle en son teknolojiye sahip bu güçlü cihazınızın kırık veya hasarlı ekranını orijinal kalitesinde yeniliyoruz. Uzman ekibimiz titizlikle gerçekleştirdiği ekran değişimi işlemleriyle sizlere mükemmel bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Samsung Galaxy F14 5G Ekran Değişimi Çalışması

Telefon ekranınızda yaşadığınız sorunlar artık sizi endişelendirmesin. Şirketimiz Samsung Galaxy F14 5G ekran değişimi hizmetiyle size kaliteli bir çözüm sunuyor. İşlem öncesinde uzman ekibimiz tarafından detaylı bir ön tespit çalışması yapılıyor. Bu sayede telefonunuzun ekranındaki sorunun kaynağına hızlı bir şekilde ulaşarak en etkili çözümü sağlıyoruz.

Orijinal parçalar kullanarak telefon ekranınızı değiştiriyoruz. Samsung Galaxy F14 5G’nin özelliklerini ve performansını korumak adına yalnızca orijinal parçaları tercih ediyoruz. Böylece yeni ekranınızla birlikte telefonunuzun ilk günkü gibi çalışmasını sağlıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Samsung Galaxy F14 5G Değişimi Fiyatları
Samsung Galaxy F14 5G Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi işlemi deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Telefonunuzun hassas bileşenlerini koruyarak ekranı yeniliyoruz. Her ayrıntıya dikkat ederek profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Amacımız size en yüksek kalitede hizmet sunmak ve memnuniyetinizi sağlamaktır.

Samsung Galaxy F14 5G Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy F14 5G ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Samsung Galaxy F14 5G orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Samsung Galaxy F14 5G cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Samsung Galaxy F14 5G ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Samsung Galaxy F14 5G camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Telefonunuzu İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilirsiniz. Size hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Alanında uzman ekibimiz telefonunuzun ekran değişim işlemini en kısa sürede tamamlayarak size geri gönderiyor. Böylece telefonunuzun yenilenmiş ekranını tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy F14 5G Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimizden sonra ekran değişimiyle ilgili yaşayabileceğiniz olası sorunlar için size tam 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti telefonunuzun ekranındaki herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz tamir veya parça değişimi hizmeti alabileceğiniz anlamına gelmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor ve uzun vadeli çözümler sunuyoruz.

Samsung Galaxy F14 5G Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy F14 5G ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Samsung Galaxy F14 5G Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Samsung Galaxy F14 5G Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Samsung Galaxy F14 5G kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Samsung Galaxy F14 5G telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı