Samsung J7 prime telefonların ekranları darbeye maruz kalma, yere düşme, kırılma veya çarpma gibi sebepler dolayısıyla büyük hasar görüyor. Bu durumlarda ya ekranların tamamen değişmesi ya da ön cam değişmesi gerekiyor.

Bizler bu tarz Samsung J7 prime ekran sorunlarının ortadan kalkması için hizmet veriyoruz. Bunun içinde eski ve kullanılamaz hale gelen ekranların yeni ekranlarla değiştirilmesini sağlıyoruz.

Yeni ekrana sahip olan kişilerini ise değişim için ucuz Samsung J7 prime ekran fiyatı ödemelerini sağlıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Galaxy J7 Prime Ekran Kırılmalarına Kesin Çözüm

Samsung J7 prime ekran sorunu için kesin çözüm üretmek amacıyla çalışıyoruz. Bunun içinde ekranlarında sorun alan J7 prime telefonların komple ekran değişimini yapıyoruz. Çünkü parça değil komple ekran kullanıyoruz.

Bu ekranlarımızda dokunmatik alan, iç ekran ile ön cam bir arada yer alıyor ve değişim yaptığımız tümden bu parçalar değişmiş oluyor. Bu sayede ekranlarda yaşanan sorunlar kesin olarak çözülebiliyor.

Samsung Galaxy J7 prime ekran kırıldığında gerekli incelemeyi ücretsiz bir şekilde yaptıktan sonra ekranın komple değişimini sağlıyoruz. Bu işlemi yapmamız ise cihazın tamir edilmeye başlamasından itibaren 30-45 dk. arasında sürüyor ve aynı günde telefonların teslim edilmesini sağlıyoruz.

J7 Prime Ekran Değişim Süreci

Ekran değişiminin gerekliliği kırılmalar veya çatlamalar dışında yaşanan pek çok sorun sayesinde anlaşılabiliyor. Bu sorunlar arasında en yaygın olarak Samsung J7 prime ekran görüntüsü alma sorunu, ekran görüntüsünün olmaması, ekran üzerinde işlem yapılamaması ve ekran donmaları gibi sorunlar bulunuyor.

Tüm bu sorunları yaşayanların ekran değişiminden şüphelenerek telefonlarını bizlere ulaştırmaları gerekiyor.

Cihazı teslim aldığımız an sonrasında hemen Samsung J7 prime ekran değişimi gerçekleştirmiyoruz. Öncelikle cihazın incelemesini yapıyoruz. Sorunu ve çözümünü kararlaştırdıktan sonra cihazın sahibinin bilgilendirilmesini sağlıyoruz. Bu arada Samsung J7 prime ekran değişimi fiyatı bilgisini de veriyoruz ve değişim yapmamız onaylandıktan sonra değişimi gerçekleştiriyoruz.

Samsung Galaxy J7 prime ekran değişimi için ilk olarak eski ekranın telefondan çıkarılması gerekiyor. Bunun için ekranın çıkarılması işlemini cihazın zarar görmeyeceği şekilde gerçekleştiriyoruz.

Sonrasında telefonda ekranın takılacağı alanın temiz hale getirilmesini sağlıyoruz. Son olarak da orijinal olan J7 prime ekranımızı telefona takıyoruz.

Yarım saat süren bu yeni ekran takma işleminin ardından ekranın tam oturup oturmadığını ve çalışıp çalışmadığını kontrol ediyoruz. Sonrasında da telefonları sahiplerine teslim ediyor veya gönderiyoruz.

Telefonun ekranı bozulmaya müsait olduğu için yaptığımız değişim sonrasında telefon sahipleri isterlerse Samsung J7 prime ekran koruyucu takıyoruz. Bu sayede suyla temas veya darbe alma gibi olaylarda ekranın göreceği zararı daha aza indiriyoruz.

J7 Prime Ekran Değişiminin Sağladığı Avantajlar

Samsung J7 prime lcd ekran değişimi için insanların bizi tercih etmeleri onlara çok fazla avantaj kazandırıyor. Bu avantajlardan ilki ekran değişimi alanında en iyi hizmeti veren servisle çalışmak oluyor.

Bunun dışındaki avantajlar ise şunlar oluyor;

  • Bütçeye uygun Samsung J7 prime ekran değişimi fiyatları
  • Titiz işçilikle ekran değişim hizmeti
  • Ekran değişiminde telefon zararının yaşanmaması
  • Veri kaybı ve silinmesi yaşanmadan yeni ekrana sahip olunması
  • Ekran değişiminde garanti
  • Eski ekran yerine orijinal ekran kullanılması
  • Ekran değişiminde profesyonel olan teknisyenlerin çalışması

Bu avantajlara ek olarak ekran değişimi ve telefonun teslimi sonrasında yaşanan sorunlar için iletişim kurabiliyorlar. Yaşanılan ekran sorunu içinde garantiden faydalanabiliyorlar.

Galaxy J7 Prime Ekran Değişim Fiyatları

Titizlikle yaptığımız ekran değişimlerinde hizmet verdikten sonra ücretimizi teslim alıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin hizmeti almadan önce ödeme yapmasının önüne geçiyoruz.

Ancak yaptığımız inceleme sonrasında uygulamakta olduğumuz Samsung Galaxy J7 prime ekran fiyatı sunuyoruz. Fiyatın telefon sahipleri tarafından onaylanmasının ardından değişim işlemine geçiyoruz.

Samsung J7 prime orjinal ekran fiyatı içinse farklı ödeme yollarını telefon sahiplerine sunuyoruz. Bu ödeme yolları arasında havale, kredi kartı ile ödeme ve nakit ödeme yer alıyor.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Galaxy J7 ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy J7 ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Samsung Galaxy J7 ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Samsung Galaxy J7 ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Samsung Galaxy J7 Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Samsung teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Samsung  Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı