Samsung galaxy M51 ekran değişimi, akıllı cihazların tamamında en çok kullanılan ve bundan dolayı da sıklıkla tamir işlemi gerektiren ekranların özverili bir şekilde değiştirilmesi gerekir. Samsung Galaxy M51 kullanıcılarının ekran değişimi ile alakalı ihtiyaçları olması durumunda en yetkili ve donanımlı teknik servisi bulmaları gereklidir. Ekranın orijinal ve kullanılması gereken parçalar ile kullanımı ve işçilik konusunda kalitesi alınacak olan performansın sonuçlarını doğrudan etkileyecektir. Değişim işlemlerinde atlanan ayrıntılar yapılan işlemin kısa süreli olmasına ve yeniden aynı sorunun yaşanmasına neden olur.

Samsung Galaxy M51 Ekran Değişimi Fiyatı

Kullandığınız akıllı cihazın ekranında yaşanan çatlama, kırılma veya işlem yapma yeteneğinin kaybolması halinde cihazınızın çok geçmeden ekran değişimini yapmalısınız. Bazı kullanıcılar ekrandaki kısmi sorunlar olduğunda veya halka kullanılır olduğunda servise uğramayarak sorunun daha da büyümesine neden olur. Samsung Galaxy M51 ekran değişimi pratik ve kolay bir şekilde çözümlenecek tamirlerden bir tanesidir. İşlemle alakalı fiyat bilgisi arayanların ise net olarak rakamla karşı karşıya kalması zor olacaktır. Çünkü ekranın orijinal olup olmadığı, kalitesi, yanında gerekli olan başka tamirlerin olması, işçilik gibi etmenlere bağlı olarak farklı fiyatlandırmalar yapılabilir. Ortalama şeklinde rakam vermek gerekirse genel olarak 200-700 TL arasında değişkenlik gösterdiğini belirtmek gereklidir.

Samsung Galaxy M51 Ekran Değişimi Süresi

Zamanın kısıtlı olması ve artık birçok işin telefon üzerinden yapılır hale gelmesi birçok konuda tamir işlemlerinde hızlı olunmasına neden olur. İşlemlerin hızlı olması için kullanacağınız teknik servise tamir edilecek olan telefonu mümkün olduğunca elden teslim etmeye çalışmalısınız. Kargo ile olması işlemlere ortalama 3 güne kadar daha geç başlanması anlamına gelir. Bundan dolayı elden teslim ederek serviste beklemek veya saat bilgisi almak en doğru ve pratik olandır. Kullanılan malzemelerle alakalı yedek parça deposunun olmasına ve yeterli eleman donanımının bulunmasına göre işlem zamanı belirlenir. Yoğun olmasına karşılık yine donanımlı bir servis olduğunda değişim kısa sürer. Başka işlem olmaması ve malzeme tedariki beklenmemesi halinde birkaç saat içinde işlemin tamamlanacağını tahminen söylemek mümkün olacaktır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Kargo İle Gönderimlerde Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kargo ile telefonunuzu göndermek ve ekran değişimi istemek yetkili ve alanında yeterince uzmanlığı olan bir servis için işlerin daha kısa süre içinde yapılmasına engel olmaz. Kargo bedelini ekleyerek yolladığınız telefonunuz için ücretsiz şekilde ön değerlendirme yapılır. Telefonunuzun başka sorunu olup olmadığına bakılır. Yapılan değerlendirmeden sonra işlemlere başlamadan hemen önce onayınız alınır. Onayınızla birlikte yapılan işlemler tamamlanınca telefon yeniden kargoya verilmeden ödemesi alınır. Havale, eft veya uzaktan kredi kartı ödemesi yapılarak tamamlanan ödemeden sonra da kargo ile gönderilen telefonunuz yola çıkar. Bazı servisler kapıda ödeme imkanı ile de şeffaf şekilde gönderim de sağlar.

Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Gerekmektedir?

Ekranla alakalı en sık sorulan soruların başında ekranın değişim nedenleri gelir. Ekranda yaşanan değişimin ilk nedeni genelde cihazınızın düşmesidir. Bazen de model kaynaklı kronik hastalıklar söz konusu olabilir. Ayrıca temas ve dokunmaya bağlı olarak sık kullanım sonucu da yaşanabilir. Zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeli ve onarımını yaptırmalısınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Galaxy M51 ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy M51 ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Samsung Galaxy M51 ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Samsung Galaxy M51 ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Samsung Galaxy M51 Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli samsung teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı