Samsung Galaxy M54 ekran değişimi hizmetimiz devam ediyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz bu hizmet ile Galaxy M54’ünüzün kırılmış veya hasar görmüş ekranını yenileyerek cihazınızı ilk günkü performansına kavuşturuyoruz.

Samsung Galaxy M54 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzda yaşadığınız ekran sorunları için profesyonel çözümler sunuyoruz. İşlem öncesinde telefonunuzun detaylı bir ön tespit çalışması yapılarak sorunun kaynağı belirlenir ve size en uygun çözüm önerilir. Böylece tamir süreci hızlı ve etkili bir şekilde başlatılır.

Ekran değişimi işlemi sırasında orijinal parçalar kullanılmaktadır böylece telefonunuzun performansı ve işlevselliği korunur. Orijinal parçalar yüksek kaliteleriyle bilinir ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Ekran değiştirme işleminin ardından telefonunuzun yeniden ilk günkü gibi görünmesini ve çalışmasını sağlarız.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Samsung Galaxy M54 Ekran Değişimi Fiyatları
Samsung Galaxy M54 Ekran Değişimi Fiyatları

Telefonlarınızın ekran değişimi işlemleri uzman ekip üyelerimiz tarafından gerçekleştirilir. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz gelişmiş becerileriyle her türlü ekran sorununu çözmek için titizlikle çalışır. Hassas işçilikleriyle telefonunuzun ekranını kusursuz bir şekilde yenilerler böylece kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunarlar.

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilir. Böylece tüm Türkiye genelinde hizmet verme imkanı sunuyoruz. İster bireysel müşteri olun isterseniz de bir kurumsal firma temsilcisi telefonunuzu güvenle bize teslim edebilir ve ekran değişimi için en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Samsung Galaxy M54 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy M54 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Samsung Galaxy M54 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Samsung Galaxy M54 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Samsung Galaxy M54 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Samsung Galaxy M54 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Samsung Galaxy M54 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Samsung Galaxy M54 telefonunuzun ekran değişimi işlemi sonrasında size 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Eğer telefonunuzun ekranında herhangi bir sorun yaşarsanız bu süre içinde ücretsiz tamir hizmeti alabilirsiniz. Garanti süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir ekran problemi için size profesyonel destek sağlamaktan mutluluk duyarız.

Samsung Galaxy M54 Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy M54 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Samsung Galaxy M54 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Samsung Galaxy M54 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Samsung Galaxy M54 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Samsung Galaxy M54 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı