Samsung Galaxy S23 ekran değişimi hizmetimizle en üst düzeyde bir mobil deneyimi garanti altına alıyoruz. Hassas teknolojiye sahip olan bu cihazın orijinal ekranının bozulması durumunda uzman ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilen ekran değişimi hizmetimizle orijinal kaliteyi geri kazandırıyoruz.

Samsung Galaxy S23 Ekran Değişimi Çalışması

Firmamız Samsung Galaxy S23 kullanıcılarına profesyonel telefon ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. İşlem öncesinde telefonunuzun ekran sorunu hakkında detaylı bir ön tespit çalışması yapmaktayız. Böylece tam olarak neyin değiştirilmesi gerektiğini belirleyerek sizlere en doğru çözümü sunabiliyoruz.

Telefon ekranı değiştirilirken orijinal parçalar kullanılmaktadır. Bu sayede Samsung Galaxy S23’ünüzün performansı ve görüntü kalitesi konusunda herhangi bir kayıp yaşamadan orijinal kalitedeki ekranınıza sahip olabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi sonuçları elde etmek için özenle orijinal parçalar kullanıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Samsung Galaxy S23 Ekran Değişimi Fiyatları
Samsung Galaxy S23 Ekran Değişimi Fiyatları

Telefonların ekranları uzman bir ekip tarafından özenle yenilenmektedir. Deneyimli teknisyenlerimiz gelişmiş teknik bilgi ve becerileriyle Samsung Galaxy S23’ün ekranını güvenli bir şekilde değiştirirler. Hassas işlemlerimiz sayesinde telefonunuzun diğer bileşenlerine zarar vermeden kusursuz bir ekran değişimi gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilirler. Siz değerli müşterilerimizin konforu ve kolaylığı için hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmak için çaba sarf ediyoruz. İstanbul’da bulunmasanız bile telefonunuzu güvenli bir şekilde bize ulaştırabilir ve ekran değişimi için en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S23 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy S23 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Samsung Galaxy S23 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Samsung Galaxy S23 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Samsung Galaxy S23 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Samsung Galaxy S23 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Samsung Galaxy S23 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Firmamızın sunduğu Samsung Galaxy S23 ekran değişimi hizmetinde işlemler sonrasında size 6 aylık garanti sağlıyoruz. Bu garanti ekran değişimi işlemimizin kalitesine olan güvenimizin bir göstergesidir. Ekranınızda herhangi bir sorun yaşarsanız garanti süresi içerisinde ücretsiz olarak onarım hizmeti alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S23 Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy S23 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Samsung Galaxy S23 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Samsung Galaxy S23 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Samsung Galaxy S23 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Samsung Galaxy S23 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı