Samsung Galaxy S23 Plus ekran değişimi kullanıcılarının en sevdikleri cihazlarını ilk günkü görkemiyle geri kazanmalarını sağlayan etkileyici bir hizmet sunuyoruz.

Samsung Galaxy S23 Plus Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzda oluşan ekran sorunlarınız için profesyonel bir çözüm sunuyoruz. İşlem öncesinde uzman ekip tarafından detaylı bir ön tespit çalışması yapılarak telefonunuzun ekran sorunları doğru şekilde teşhis edilmektedir. Bu sayede tamir sürecinin daha hızlı ve etkili bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.

Telefon ekranı değiştirilirken yalnızca orijinal parçalar kullanmaktayız. Bu telefonunuzun işlevselliğini ve performansını en üst düzeye çıkarmak için önemli bir faktördür. Orijinal parçaların kullanılması telefonunuzun orijinal kalitesini korumasını sağlarken aynı zamanda uzun vadeli kullanımınıza uyumlu bir ekran deneyimi sunar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Samsung Galaxy S23 Plus Ekran Değişimi Fiyatları
Samsung Galaxy S23 Plus Ekran Değişimi Fiyatları

Telefonlarınızın ekranlarının değiştirilmesi işlemi uzman ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Deneyimli teknisyenlerimiz gerekli beceri ve bilgiye sahip olup en son teknikleri kullanarak ekranı yenileme işlemini gerçekleştirirler. Böylece telefonunuzun ekranının orijinal görüntü kalitesine kavuşmasını sağlamaktayız.

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle telefonlarınızı bize İstanbul’daki yerimize getirerek veya kargo ile göndererek ulaştırabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde karşılamak için elimizden geleni yapacağız. Ekran değişimi işlemimizde kalite güvenilirlik ve profesyonellik standartlarını en üst düzeyde tutarak telefonlarınızı ilk günkü gibi kullanmanızı sağlıyoruz.

Samsung Galaxy S23 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy S23 Plus ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Samsung Galaxy S23 Plus orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Samsung Galaxy S23 Plus cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Samsung Galaxy S23 Plus ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Samsung Galaxy S23 Plus camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Samsung Galaxy S23 Plus Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Samsung Galaxy S23 Plus telefonlarınızın ekran değişimi işlemi sonrasında sizlere 6 ay garanti sunuyoruz. Ekranınızda herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bize başvurarak ücretsiz tamir hizmeti alabilirsiniz. Bu garanti işlemimizin kalitesini ve güvenilirliğini göstermektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir ve ekran değişimi sonrasında da sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Samsung Galaxy S23 Plus Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy S23 Plus ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Samsung Galaxy S23 Plus Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Samsung Galaxy S23 Plus Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Samsung Galaxy S23 Plus kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Samsung Galaxy S23 Plus telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı