Samsung Galaxy Note 4 ekran cam değişimi fiyatı, cihaz kullanan kişiler genellikle cihazın ekran veya camı kaynaklı sorunlarla karşılaşıyorlar. Bu sorunlar camın kırılması veya camın çatlaması şeklinde yaşanabiliyor. Cam kırılması gibi sorunlarla karşılaşan kişilere direkt olarak cihazın ekranının değişmesi öneriliyor. Ancak bizler ekran yerine sorunlu olan Galaxy Note 4 ekran camı üzerine çalışıyoruz. Ekranı tamamen değiştirmek yerine hasarlı olan camın yenilenmesini ve cihazın aynı kalitede çalışmasını sağlıyoruz.

Samsung Note 4 Ekran Camı Değişimi

Samsung Note 4 ekran cam değişimini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bunun için ihtiyacımız olan teknolojik ekipmanlardan yararlanıyor ve kırık veya çatlak olan camı cihazdan çıkarıyoruz. Yerine yeni ekran camını takmadan önce temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz. Sonraki aşamada ise cam ile ekranın birleşmesini sağlayacak olan oca maddesini sürüyoruz.Bu işlemin ardından ekran ve cam arasında hiçbir toz veya madde kalmayacak şekilde vakumlama yapıyoruz.

Bu işlemleri gerçekleştirmemiz yaklaşık olarak 2 saat sürüyor ve sonrasında cihazı yeni camıyla birlikte sahiplerine teslim ediyoruz. Cam değişim hizmetini sadece camın kırılması veya çatlaması durumunda veriyoruz. Bunun dışında yaşanan Note 4 ekran kartı, dokunmatik ve görüntünün olmaması gibi durumlarda Lcd ekranının değişmesi gerekiyor. Bu durumda da müşterilerimizi bilgilendirip onaylarını aldıktan sonra ekranın değişimini gerçekleştiriyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Samsung Note 4 Cam Değişiminin Avantajı

Profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimiz Samsung Galaxy Note 4 ekran camı değişiminin ekran değişimine göre pek çok avantajı bulunuyor.

Bu avantajlardan birkaç tanesi şunlar oluyor;

  • İlk olarak cihaz ekranı yerine camı değiştirdiğimiz için daha uygun Galaxy Note 4 ekran fiyatı ödeniyor.
  • Yaptığımız tamir işleminde değişen sadece cam olduğu için cihazın orijinal ekranı kullanılmaya devam ediliyor.
  • Cam değiştirirken Galaxy Note 4 cihazın dokunma panelini değiştirmediğimiz için panel değişikliği yaşanmaz.
  • Ekran ve camın birbirine yapışması için kaliteli olan oca maddesi kullandığımız için ekranın zarar görme sorunu yaşanmaz.
  • Cihazın ekran çerçevesi cam değişimi sırasında değiştiği için cihazın eskiyen çerçevesi yenilenmiş oluyor.
  • Bunlara ek olarak cam değişimi için orijinal ürünler kullandığımız için ürünün takıldığı cihaz orjinalliğini korumaya devam eder.

Samsung Note 4 Ekran Camı Değişim Fiyatları

Samsung note 4 cam fiyatı kullandığı cihazın camında çatlama ya da kırılma olanların merak ettiği konulardan birisidir. Bizler kırılan cam üzerine tamir, onarım veya değişim işlemi gerçekleştirdiğimiz için aldığımız cam ücreti ekran değişimi ücretinin neredeyse yarısından daha az oluyor. Bu sayede maddi açıdan zorluk yaşama sebebiyle Note 4 sahipleri kırık camla kullanıma devam etmiyorlar.

Samsung Note 4 Kırık Ekran Tamiri

Samsung Note 4 cihazlar için en fazla yaptığımız tamir hizmetleri arasında kırık ekran camı tamiri yer alıyor. Bu tamir işlemini gerçekleştirirken ise sadece arıza olan parçanın değişimini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede ortaya sürpriz masraflar çıkarmıyoruz. Yaptığımız ekran camı değişiminde kullandığımız Note 4 ekranı ne kadar sorusunu soranlar içinde tamir için bize aradıklarında en doğru cevabı veriyoruz. Bunun üzerine camı kırılan ya da çatlayan cihazın bize gönderilmesini sağlıyoruz. Aynı şekilde teslim almamız da mümkün oluyor. Cam kırılma sorunu olan cihazların en fazla 3 saat içerisinde camının tamir edilmesini veya değiştirilmesini sağlıyoruz.

Garantili Samsung Galaxy Note 4 Değişimi

Samsung galaxy Note 4 ekran fiyatı cam değişimleri için önceden belirlenmiş fiyat oluyor. Değişimi bu fiyat üzerinden yapıyoruz. Ancak değişim yanı sıra yapılması gereken bir işlem gerektiğinde fiyatta değişiklik olabiliyor. Note 4 cam değişiminde ise orijinal parçaları kullanıyoruz. Bu sayede de yaptığımız değişimler için garanti uyguluyoruz. Böylelikle yaşanan sorunların tekrar etmesi durumunda müşterilerimizin garanti kapsamında hizmetlerimizden ücretsiz yararlanmasını sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Note 4 ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Samsung Note 4 ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Samsung Note 4 ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Samsung Note 4 ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Samsung Note 4 Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Samsung teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı