Samsung telefonum kapandı açılmıyor sorunu Türkiye genelinden yoğun olarak yaşanıyor. Bu sorun çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana geliyor. Samsung markalı akıllı telefonların kendi kendine kapanması ve yeniden açılmaması kullanıcılarda ciddi anlamda moral bozukluğu meydana getiriyor. Pek çok kullanıcılar bu sorun karşısında ne yapacağını tam olarak bilmiyor.

Bu konuda yapmanız gerekenler oldukça basittir. Evinizin konforunda bu sorun hakkında bazı etkili çözüm yöntemlerini deneyebilirsiniz. Bu konuda ayrıca deneyimli olmanız gerekmiyor.

İçerik Rehberi

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Samsung Telefonum Kapandı Açılmıyor Konusunda Neler Yapılabilir

Samsung Telefonum Kapandı Açılmıyor Ne Yapmalıyım
Samsung Telefonum Kapandı Açılmıyor Ne Yapmalıyım

Bu sorunda belki de cihazınızın ilk döngü güç döngüsü sırasında güç açık kalması sebebiyle cihazınız kendiliğinden kapanmış ve yeniden açılmamış olabilir. Bu durum karşısında cihazınız donarak yeniden açılması söz konusu değildir. Samsung markalı bazı akıllı cep telefonlarında pilin yerinden çıkarılarak yeniden takılması çözüm olabilir. Sizler de bu etkili yöntemi deneyebilirsiniz. Fakat bu durumda telefonunuzun sadece arka kapağını açmanız gerekiyor.

Bu durum mümkün olmaması nedeniyle telefonunuzun güç düğmesine sadece 10 saniye boyunca basılı tutmanız tavsiye edilir. Sorun halen devam etmesi durumunda telefonunuzu adaptöre bağlayarak yeniden cihazınızı şarj etmeyi deneyebilirsiniz. Bazı telefonlar ekranı bu aşamadan itibaren görüntüler ve telefonu yeniden kendiliğinden başlatabilir.

Telefonunuzun pili minimum düzeye inmiş olabilir. Bu durumda yeniden cihaz pilinizi şarj ederek maksimum doluma ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Pil tamamen şarj edildiği halde cihazınızda sorun halen devam etmesi durumunda yeniden güç tuşuna 10 saniye boyunca basılı tutabilirsiniz.

Kurtarma Menüsü Girişi Yapın

Bu işlemi yapmak için aynı anda ses ve güç düğmesine basılı tutabilirsiniz. Bu aşamadan itibaren cihazınızın ekran kısmından Samsung logosu belirecektir. Bu aşamadan itibaren güç düğmesine basılı tutmaya devam edin. Bu adımdan hemen sonrasında cihazınızın ekranında robot görüntüsü ve kurtarma menüsü belirecektir.

Bu adımı kullanarak cihazınızı Yeniden Başlat kısmından yeniden başlatabilirsiniz. Ya da direk olarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Ses seviyesi tuşlarıyla hareket edebilir ve güç düğmesi üzerinden onaylayabilirsiniz. Bu durum karşısında güç düğmesinden geri dönüş olmaması durumunda sistem içerisinde yer alan anahtar kırılmasından söz edilebilir.

  • Servis seçimi önemli olduğundan tercih edilen firmanın garantili olarak telefon onarımı yapmasına dikkat edilmeli
  • Telefona zarar verilmeden yukarıdaki çözüm adımları uygulanmalı
  • Telefonun zemine düşürülüp düşürülmediği yeniden gözden geçirilmeli

Samsung Telefonunuz Kapanması Ve Açılmaması Tedavisi

Samsung Telefonum Kapandı Açılmıyor
Samsung Telefonum Kapandı Açılmıyor

Birçok Samsung telefonum kapandı açılmıyor sorunu yaşayanlar bu sorundan hızlı bir şekilde kurtulmak istiyor. Kullanıcılar genel olarak basit tedavi yöntemleri yerine daha kalıcı tedavi seçenekleri sunulan profesyonel servise başvuruyor. Samsung markalı akıllı telefonlarında yaşanan bu sorun daha çok profesyonel ekibe sahip olan telefon tamirci servisi tarafından daha hızlı ve etkin bir şekilde tedavi ediliyor. Firmamızın yılların deneyimlerine sahip olması cihazlarda meydana gelen bu sorununun daha kapsamlı bir şekilde tedavi edilmesini sağlıyor. Bu kapsamda telefon kullanıcıları zamandan tasarruf elde ediyor. Çünkü en kaliteli telefon servisi olarak bu sorun genellikle 1 günde kalıcı olarak çözümleniyor.

Telefon Tamiri Takibi

Kullanıcılar cihazlarını servisimizin yetkililerine teslim ederek sorun takibini firma kurumsal sitesinden takip ediyor. Bu kapsamda Samsung telefonum kapandı açılmıyor konusunda tereddütlerden kurtuluyor. Çünkü lider telefon tamirci firmamız tarafından telefon tamiri %100 garantili olarak yapılıyor. Böylece telefon kullanıcıları cihazlarındaki sorundan zahmetsiz bir şekilde kurtuluyor. Samsung telefonum kapandı açılmıyor konusunda servisimiz beklentilerinizi karşılayacaktır.

Önceki yazı
Telefon Desen Şifremi Unuttum
Sonraki yazı
Samsung SIM Ağ Geçerli Değil SIM Lock Hatası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı