Samsung’un yeni Android ara yüzü one ui kişiler arasında da meraklı bekleyişlere neden oluyor. Android cihazlar kişinin rahat ve konforlu bir şekilde işlemleri yapmasına da her zaman olanak tanıyor. Sürekli kullanılan mobil cihazlar ise birtakım sebeplerden dolayı arıza ve problemler yaratabiliyor. Telefon markaları arasında en önemli yere sahip olan Samsung marka cihazlar içinse yeni güncellemeler yapılmaya devam ediyor.

Samsung marka cihazlarda yaşanan her türlü problemler için servisimizden kaliteli olarak hizmet alabilirsiniz. Samsung ve bütün markada olan Android cihazlar için servisimizde kaliteli çalışmalar yapıyoruz. Sizler de cihazlarınızda yaşadığınız her türlü problem için servisimizden destek isteyebilirsiniz.

İçerik Rehberi

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Samsung’un Yeni Android Ara yüzü Tanıtıldı

Samsung'un Yeni Android Ara yüzü One Ui
Samsung’un Yeni Android Ara yüzü One Ui

Teknoloji harikası cihazlar arasında yer alan Samsung kaliteli ürünler ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Son yaşanan gelişmeler ve güncellemelerle birlikte ise Samsung’un yeni Android ara yüzünün tanıtıldığı ortaya çıkıyor. Samsung marka ve modelde olan cihazlar ise kolay ve pratik kullanımı ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Ancak sürekli kullanılan Samsung marka cihazlarda ise farklı sebeplerle arıza ve problemler oluşabiliyor.

Oluşan bu arızaların kısa sürede ve hızlı bir şekilde giderilmesi içinse servis hizmetlerinden faydalanılması gerekli oluyor. Her türlü telefon markaları üzerine dizayn ettiğimiz firmamızda Samsung marka cihazlar için de en kaliteli servis hizmetlerini sağlıyoruz. Telefonlarda yaşanan her türlü arıza ve problemlerin çözümlenmesi için servisimizden hizmet alabilirsiniz. Aynı zamanda Samsung cihazların yeni Android ara yüzü olan modelleri ile ilgili de servisimizden detay bilgileri edinebilirsiniz.

Samsung Marka Telefonda Yaşanan Arızalar Nelerdir

Android telefon markaları arasında 1. sırada yer alan Samsung marka cihazlar bütün yaştan bireyler tarafından popüler bir şekilde tercih ediliyor. Bu kapsamda ise Samsung markada olan cihazlarda bir takım arıza ve problemler yaşanabiliyor. Bu arızalar arasında ise:

  • Cihaz açık konumdayken yeşil ekranların belirmesi
  • Cihazda kasmaların yaşanması
  • Ekranda kayma sorunlarının oluşması
  • Arayan kişilerin ekranda görülmemesi
  • Dokunmatik sisteminin bozulması
  • İnternet sisteminde arızaların yaşanması yer alıyor.

Tüm bu sorunların çözülmesi için servisimizden en kaliteli hizmetleri alabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz servis hizmetlerimizde maddeleme halinde belirtilen sorunlar için kalıcı ve çözüm odaklı çalışmalar yapıyoruz. Servisimizde telefon borsası ve aynı zamanda cep telefonu hastanesi konumunda hizmetler vermeye devam ediyoruz.

Samsung Marka Cihazlar Güncellemeleri İle Dikkat Çekiyor

Mobil cihaz kullanımı bütün yaştan bireyler tarafından sıkı bir şekilde tercih ediliyor. Marka takıntısı yaşayanlar ise Samsung marka olan cihazlardan asla vazgeçmiyor. Samsung markada olan cihazlar ise yaptığı güncellemeler ile de dikkat çekmeyi başarıyor.

Ancak sürekli kullanılan Samsung marka cihazlarda farklı sebeplerle arıza ve problemler yaşanabiliyor. Tüm bu arızaların giderilmesi için ise servis hizmetlerinin alınması kaçınılmaz oluyor. Sizler de Samsung ve diğer markada olan bütün telefonlarınız için servisimizden profesyonel anlamda hizmetler alabilirsiniz.

Samsung Yeni Ara yüzünün Özellikleri

Samsung'un Yeni Android Ara yüzü One
Samsung’un Yeni Android Ara yüzü One

Android ve akıllı cihazlar arasında çok önemli bir yere sahip olan Samsung geçtiğimiz günlerde yeni ara yüzünü tanıtarak dikkat çekmeyi başardı. Genel olarak bakıldığında yeni ara yüzü konusunda çok önemli özelliklerin olduğu da dikkatlerden kaçmadı.

Bixby Text Call özelliği sayesinde kullanıcılar sadece yazacakları mesaj ile gelen çağrılara cevap verebiliyor. Cihazın modlar özelliği ile de her türlü aktivite sırasında kişiselleştirilmiş uygulamaları kullanabiliyor.

Kişiler ise ürün ile ilgili araştırmalar yapmaya da devam ediyor. Bu alanda dizayn ettiğimiz servisimizde Samsung markada olan tüm cihazlar için kaliteli servis hizmetleri sağlıyoruz. Aynı zamanda Samsung’un yeni Android ara yüzü one ui  konusunda servisimizden merak ettiğiniz tüm bilgileri ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

Önceki yazı
Telefon Ekranda Mor Leke
Sonraki yazı
Samsung j7 Pro Update Post Ekran Sorunu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı