TCL 405 ekran değişimi, arızalanan veya hasar gören ekranlarınızı yeniden canlandırmanın en etkili yoludur. Günlük yaşamımızda sürekli olarak kullandığımız akıllı telefonlarımızın ekranları zamanla yıpranabilir veya kırılabilir. Ancak endişelenmeyin uzman ekibimiz size bu sorunu çözme konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

TCL 405 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonlarımızın ekranlarının değiştirilmesi öncelikli olarak işlem öncesinde ön tespit çalışmasıyla başlamaktadır. Uzman ekip telefonunuzun ekranında mevcut olan hasarları ve sorunları detaylı bir şekilde inceler. Bu sayede tamir sürecinin ihtiyaç duyduğu yöntem ve orijinal parçalar belirlenir.

Telefon ekranı değiştirilirken kesinlikle orijinal parçalar kullanılmaktadır. Bu telefonunuzun performansını ve işlevselliğini en üst düzeyde korumanızı sağlar. Orijinal parçaların kullanımı ekranın yeni gibi görünmesini ve dokunmatik hassasiyetinin tam olarak geri dönmesini sağlar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

TCL 405 Ekran Değişimi Fiyatları
TCL 405 Ekran Değişimi Fiyatları

TCL 405 model telefonlarınızın ekranlarının yenilenmesi işlemleri uzman ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Deneyimli teknisyenlerimiz gelişmiş beceri ve bilgilerini kullanarak telefonunuzun ekranını kusursuz bir şekilde değiştirir. İşlemlerimiz en son teknoloji ekipmanlar ve kesinlikle hijyenik ortamlarda gerçekleştirilir.

TCL 405 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

TCL 405 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • TCL 405 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • TCL 405 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

TCL 405 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal TCL 405 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

TCL 405 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Bizim için müşteri memnuniyeti en önemli önceliktir. Bu nedenle tüm ekran değişimi işlemlerimiz sonrasında size ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti işlem sonrasında ekranla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda sizlere güvence sağlar. Ekran değişimi sonrası herhangi bir arıza veya kalite sorunu yaşamanız durumunda ekibimize başvurabilir ve ücretsiz olarak çözüm sağlayabilirsiniz.

TCL 405 Ekran Değişimi Fiyatları

TCL 405 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan TCL 405 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

TCL 405 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

TCL 405 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten TCL 405 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı