TCL 406 ekran değişimi hizmetimizle tanışın! Eğer TCL 406 modeline sahip bir telefon kullanıyorsanız ve ekranınızda bir sorunla karşılaştıysanız doğru adrestesiniz. Ekibimiz profesyonel deneyimi ve uzmanlığıyla TCL 406 ekran değişimi konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

TCL 406 Ekran Değişimi Çalışması

Şirketimiz TCL 406 modeli için profesyonel ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. İşlem öncesinde telefonunuzda yer alan sorunları tespit etmek için ön bir çalışma yapmaktayız. Bu sayede tamir sürecinde ihtiyaç duyulan parçaları ve işlemin gerekliliklerini doğru bir şekilde belirleyebiliyoruz.

Ekran değişimi işlemlerinde orijinal parçalar kullanmaktayız. Böylece telefonunuzun performansının ve görüntü kalitesinin orijinaline en yakın şekilde korunmasını sağlıyoruz. Orijinal parçaların kullanımı telefonunuzun uzun ömürlü olmasına ve herhangi bir uyumluluk sorunu yaşamamanıza yardımcı olur.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

TCL 406 Ekran Değişimi Fiyatları
TCL 406 Ekran Değişimi Fiyatları

TCL 406 model telefonlarınızın ekran değişimi işlemleri uzman bir ekip tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Deneyimli teknisyenlerimiz gelişmiş becerileri ve detaylara verdiği önemle ekranın hatasız ve sorunsuz bir şekilde yenilenmesini sağlamaktadır. Yüksek kaliteli işçilik ve dikkatli montaj sayesinde telefonunuzun yeni ekranı size orijinal performansıyla sunulur.

Telefonunuzu tamir ettirmek için İstanbul’daki yerimize bizzat gelerek ya da kargo yoluyla bize ulaştırabilirsiniz. Size en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmak için ekibimiz telefonunuzun güvenliği ve koruması için gerekli önlemleri alır. Sizlere zaman kaybı yaşatmadan telefonunuzun tamir edilip size geri gönderilmesini sağlarız.

TCL 406 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

TCL 406 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • TCL 406 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • TCL 406 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

TCL 406 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal TCL 406 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

TCL 406 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

TCL 406 model telefonunuzun ekran değişimi işlemi tamamlandıktan sonra size sağladığımız 6 aylık garantiyle ekranınızın güvenliğini garanti altına alıyoruz. Garantimiz değiştirilen ekranın kalitesine ve dayanıklılığına olan güvenimizi yansıtmaktadır.

6 aylık garanti süresi boyunca ekranınızda herhangi bir sorun veya arıza oluşması durumunda ücretsiz tamir hizmeti sunulmaktadır. Eğer değiştirilen ekranla ilgili herhangi bir uyumsuzluk veya işlevsellik sorunu yaşarsanız ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde harekete geçecektir. Garanti kapsamında parça değişimi veya tamir işlemleri gerektiğinde size ücretsiz olarak sunulacak hizmetlerimizle telefonunuzun sorunları giderilecektir.

TCL 406 Ekran Değişimi Fiyatları

TCL 406 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan TCL 406 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

TCL 406 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

TCL 406 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten TCL 406 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı