TCL 408 ekran değişimi hizmetimiz sizi çözümsüz kaldığınız anlarda kurtaracak bir adım olabilir. Eğer sevdiğiniz cihazınızın ekranı kırıldıysa endişelenmeyin! Profesyonel ekibimiz sizin için en uygun çözümü sunmak için burada.

TCL 408 Ekran Değişimi Çalışması

İşlem öncesinde TCL 408 telefonunuzla ilgili ön tespit çalışması yapılmaktadır. Uzman ekibimiz telefonunuzun ekranının durumunu değerlendirir ve gereken değişim işlemi için doğru çözümü belirler.

Telefon ekranı değiştirilirken şirketimiz orijinal parçalar kullanmaktadır. Bu sayede TCL 408 telefonunuzun yeni ekranı fabrika standartlarına uygun olarak değiştirilmektedir. Orijinal parçaların kullanımı telefonunuzun performansı ve işlevselliği açısından önemli bir faktördür.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

TCL 408 Ekran Değişimi Fiyatları
TCL 408 Ekran Değişimi Fiyatları

Telefonların ekranları uzman ekibimiz tarafından titizlikle yenilenmektedir. Tecrübeli teknisyenlerimiz gelişmiş teknik bilgileri ve becerileri sayesinde TCL 408 telefonlarınızın ekranlarını özenle değiştirir. Yüksek kalite standartlarını koruyarak size en iyi sonuçları sunarlar.

Müşterilerimiz TCL 408 telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo yoluyla bize ulaştırabilirler. Kolaylık sağlamak ve zamanınızı korumak amacıyla bu seçenekler müşterilerimize sunulmaktadır. Bize ulaşmak ve hizmetlerimizden faydalanmak için sizleri beklemekteyiz.

TCL 408 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

TCL 408 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • TCL 408 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • TCL 408 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

TCL 408 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal TCL 408 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

TCL 408 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

TCL 408 telefonunuzun ekran değişimi işlemi tamamlandıktan sonra size 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Değiştirilen ekranın kalitesini ve performansını desteklemek için bu garantiyi sağlamaktayız. Böylece telefonunuzdaki yeni ekranla ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda güvence altında olacaksınız.

TCL 408 Ekran Değişimi Fiyatları

TCL 408 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan TCL 408 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

TCL 408 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

TCL 408 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten TCL 408 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı