Tecno Camon 18 P Ekran Değişimi

Tecno Camon 18 P ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Tecno Ekran Değişimi

Tecno Camon 18 P ekran değişimi sayesinde fahiş fiyatlar ödemeden telefonları yenilemek mümkün. Tecno Camon ekran değişimi hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Tecno Camon 18 P Ekran Değişimi

Son zamanların popüler telefon modellerinden biri olan Tecno Camon 18 P, kullanıcıların büyük ilgisini çekmiştir. Her yönüyle dikkat çekici olan bu telefon modeli günden güne popülerliğini arttırmaktadır.

Tecno Camon 18 P, her ne kadar sağlam ve dayanıklı bir telefon modeli olsa da bazı kişilerde ekran sorunlarının ortaya çıktığı görülmüştür. Bu çoğu zaman tolere edilebilir olsa da kullanıcıların telefon kullanımı ciddi ölçüde etkilendiği zamanlarda ekran değişimi şart olabiliyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Tecno Camon 18 P Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Tecno Camon ekran değişimi için öncelikle telefonunuzu detaylı bir şekilde inceliyoruz. Yaptığımız bu incelemeler sonrasında telefonunuzdaki sorunların neler olduğunu tespit ediyoruz.

Durum tespit çalışmalarından sonra Tecno Camon 18 P ile uyumlu parçaları ve ekranı temin ediyoruz. Bu aşamada orijinal malzeme kullandığımızı hatırlatmak isteriz.

Tecno ekran değişimi çalışmalarımızı genellikle aynı gün içerisinde tamamlıyoruz. Ancak yoğunluk ve işlem zorluğuna göre 1 ila 2 günlük aksamalar da söz konusu olabiliyor.

Tecno Camon 18 P Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Telefon ekran değişimi hizmetlerimiz 6 ay garantilidir. Diğer çalışmalarımızda olduğu gibi işlem sonrasındaki 6 ay boyunca teknik destek alabilirsiniz.

Tecno ekran değişimi yaparken cihazınızı koruyoruz. Bu sayede özel bilgileriniz, rehberinizdeki numaralar ve fotoğraflar herhangi bir şekilde etkilenmez. Ayrıca ekran kalitesi de bozulmaz.

Tecno Camon 18 P Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi fiyatları modele ve güncel fiyatlara göre belirlenmektedir. Ekran değişimi ve diğer hizmetlerimizin ne kadar olduğunu öğrenmek isterseniz aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Tecno Camon 18 P Ekran Değişimi Fiyatları
Tecno Camon 18 P Ekran Değişimi Fiyatları

Tecno Camon 18 P Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Tecno Camon 18 P kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Tecno Camon 18 P telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Tecno Camon 18 P ekran değişimi ve diğer hizmetlerimiz devam ediyor. Ayrıntılı bilgi için bizimle kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı