Tecno Phantom V Fold ekran değişimi hizmetimizle müşterilerimize mükemmel bir onarım ve yenileme deneyimi sunuyoruz. İleri teknoloji ve uzman ekibimiz sayesinde sizin için en iyi kalitede ve hassas bir ekran değişimi gerçekleştiriyoruz.

Tecno Phantom V Fold Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranında yaşadığınız sorunlar artık bir endişe olmaktan çıkıyor. Şirketimiz profesyonel hizmetleriyle Tecno Phantom V Fold telefonunuzun ekranını değiştirme konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyar. İşlem öncesinde uzman ekip tarafından telefonunuzda ön tespit çalışmaları yapılır. Bu sayede ekran değişim süreci için en uygun yöntem belirlenir ve size kaliteli bir hizmet sunulması sağlanır.

Tecno Phantom V Fold telefonlarının ekran değişimi işlemlerinde orijinal parçaların kullanılması firmamızın temel prensiplerinden biridir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak orijinal parçaların kullanılmasıyla telefonunuzun performansından ödün verilmez. Böylece yeni ekranın kalitesi ve dayanıklılığı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Tecno Phantom V Fold Ekran Değişimi Fiyatları
Tecno Phantom V Fold Ekran Değişimi Fiyatları

Telefonunuzun ekranının değiştirilmesi için gereken işlemler uzman ekip tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Her adımda dikkatli bir yaklaşım benimsenir ve telefonunuzun özel tasarımına zarar verilmeden ekran yenilenir. Tecno Phantom V Fold telefonlarınızın ekran değişimi deneyimli teknisyenlerimizin elinde güvenle gerçekleştirilir.

Telefonunuzu bize getirerek ya da kargo ile göndererek İstanbul’daki yerimize ulaştırabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz telefonunuzun ekranını değiştirme işlemi için gerekli tüm adımları titizlikle yerine getirecek ve size güvenilir bir hizmet sunacaktır.

Tecno Phantom V Fold Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Tecno Phantom V Fold ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Tecno Phantom V Fold orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Tecno Phantom V Fold cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Tecno Phantom V Fold ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Tecno Phantom V Fold camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Tecno Phantom V Fold Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Tecno Phantom V Fold telefonunuzun ekranında yaşanan sorunları artık düşünmenize gerek yok. İşlem öncesinde yapılan ön tespit çalışması orijinal parçaların kullanımı uzman ekibin tecrübesi ve işlemler sonrası sunulan 6 aylık garanti sayesinde telefonunuz yenilenirken size güvence veriyoruz. Siz de şimdi bize ulaşın ve Tecno Phantom V Fold telefonunuzun ekranını sorunsuz bir şekilde değiştirelim.

Tecno Phantom V Fold Ekran Değişimi Fiyatları

Tecno Phantom V Fold ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Tecno Phantom V Fold Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Tecno Phantom V Fold Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Tecno Phantom V Fold kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Tecno Phantom V Fold telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı