Tecno Phantom X Ekran Değişimi

Tecno Phantom X ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Tecno Ekran Değişimi

Tecno Phantom X ekran değişimi hizmetlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Ekran değişimi ve diğer çalışmalarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tecno Phantom X Ekran Değişimi

Günümüzün popüler telefon modellerinden olan Tecno Phantom X, kullanıcıların birçok beklentisini yerine getirmektedir. Tam anlamıyla fiyat performans olan bu cihazla aynı zamanda dayanıklı olmalarıyla biliniyor.

Tecno markası bu denli dayanıklı olsa da bazı kullanıcılar ekran sorunları ile karşılaştığını bildirmiştir. Bu durum çok sık karşılaşılmasa da müşterilerimizin geneli bu durumdan söz etmiştir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Tecno Phantom X Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Ekran değişimlerini özel olarak tasarlanmış odalarda gerçekleştirmekteyiz. Her geçen gün kendilerini geliştirmeye devam eden ekip üyelerimiz büyük bir titiz çalışma ile bu odalarda ekranlarınızı yenileriyle değiştiriyor.

Tecno ekran değişimi yaparken orijinal ürünler kullanmaya dikkat ediyoruz. Bu sayede ilerleyen aylarda telefonunuzda tekrar sorun çıkmasına engel oluyoruz. Yeni ekranları entegre ettikten sonra genellikle aynı gün içerisinde cihazınızı teslim ediyoruz.

Tecno Phantom X Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Tecno ekran tamiri 6 ay garantili bir hizmettir. Bu garanti ile telefonlarınızın ekranıyla ilgili 6 ay boyunca teknik destek alabilirsiniz. Bu garantiye telefonlarınızın diğer bileşenleri dahil değildir.

Ekran değişimi çalışmalarında cihazınızdaki bilgilerin korunmasına dikkat ediyoruz. Bu sayede özel bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve korunur.

Tecno Phantom X Ekran Değişimi Fiyatları

Tecno ekran değişimi ne kadar şeklindeki sorulara net bir cevap veremiyoruz. Çünkü ekran değişimi fiyatları döviz ve ürün fiyatlarına göre değişiklik gösteriyor.

Tecno Phantom X Ekran Değişimi Fiyatları
Tecno Phantom X Ekran Değişimi Fiyatları

İşlem ücretimizi öğrenmek ve ekran değişimi aşaması hakkında bilgi almak için bizi aşağıdaki numaralardan arayabilirsiniz.

Tecno Phantom X Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Tecno Phantom X kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Tecno Phantom X telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Tecno Phantom X ekran değişimi ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili destek almak isterseniz bize WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı