Tecno Spark 10 5G ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun orijinal parlaklığını ve işlevselliğini geri kazandırmak için buradayız. Ekran değişimi ihtiyaçlarınızı en yüksek kalite ve profesyonellikle karşılamak için uzman ekibimiz her zaman hazır.

Tecno Spark 10 5G Ekran Değişimi Çalışması

Tecno Spark 10 5G kullanıcıları için telefon ekranı değişimi hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin telefonlarını eskisinden daha iyi bir görünüme kavuşturmak için özenle çalışıyoruz. İşlem öncesinde deneyimli ekiplerimiz tarafından ön tespit çalışması yapılıyor. Bu sayede telefonunuzun ekran değişimi için ihtiyaç duyulan süre ve detaylar belirleniyor.

Ekran değiştirme işlemlerimizde yalnızca orijinal parçalar kullanıyoruz. Bu sayede telefonunuzun orijinal kalitesini koruyor ve uzun süreli kullanım sağlıyoruz. Ekran değişimi uzman ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştiriliyor. Tecno Spark 10 5G’nin ekranı uzman ellere emanet edilerek yenileniyor ve size mükemmel bir görüntü sunuyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Tecno Spark 10 5G Ekran Değişimi Fiyatları
Tecno Spark 10 5G Ekran Değişimi Fiyatları

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo yoluyla bize göndererek hizmetlerimizden faydalanabilir. Telefonlarınızı güvenle bize teslim edebilir ve uzman ekibimiz tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde ekran değişimi işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tecno Spark 10 5G ekran değişimi çalışması sonucunda telefonunuzun yenilenmiş ve sorunsuz bir ekranla tekrar hayat bulacağına emin olabilirsiniz. Size mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunmak için özenle çalışıyoruz ve kaliteli hizmetimizle telefonunuzun ömrünü uzatıyoruz.

Tecno Spark 10 5G Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Tecno Spark 10 5G ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Tecno Spark 10 5G orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Tecno Spark 10 5G cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Tecno Spark 10 5G ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Tecno Spark 10 5G camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Tecno Spark 10 5G Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Tecno Spark 10 5G ekran değişimi hizmetimizden sonra müşterilerimize ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti ekranınızın işlem sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda size güvence sağlamaktadır. Bizim için müşteri memnuniyeti en önemli önceliktir ve garanti süresi boyunca sizin yanınızdayız.

Tecno Spark 10 5G Ekran Değişimi Fiyatları

Tecno Spark 10 5G ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Tecno Spark 10 5G Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Tecno Spark 10 5G Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Tecno Spark 10 5G kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Tecno Spark 10 5G telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı