Tecno Spark 10 Pro ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun zarar görmüş ekranını yenilemenin kolay ve güvenilir bir yolunu sunuyoruz. Ekran değişimi konusunda uzman ekibimiz yüksek kaliteli parçalar kullanarak cihazınızın orijinal görünümünü geri kazanmanızı sağlar. Telefonunuzun ekranını değiştirmek için bize güvenebilir ve keyifli bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Tecno Spark 10 Pro Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranında bir sorun mu var? Endişelenmeyin biz buradayız! Telefonunuzun ekranını değiştirmek için size en iyi hizmeti sunuyoruz. İşlem öncesinde yapmış olduğumuz ön tespit çalışmasıyla sorunu doğru bir şekilde teşhis ediyor ve size en etkili çözümü sunuyoruz.

Ekran değişiminde orijinal parçalar kullanmak bizim önceliğimizdir. Müşterilerimizin telefonlarını ilk günkü gibi kaliteli ve orijinal bir ekranla kullanmalarını sağlamak için yalnızca orijinal yedek parçaları kullanıyoruz. Bu sayede telefonunuzun performansını ve işlevselliğini en üst düzeye çıkarıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Tecno Spark 10 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Tecno Spark 10 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Telefon ekranı değişimi konusunda uzman ekibimiz size hızlı ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Uzmanlarımız yılların tecrübesine sahip olmanın yanı sıra son teknoloji ekipmanlarla donatılmış atölyemizde çalışmaktadır. Size en kaliteli hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve güncel teknikleri takip ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ulaşması için farklı seçenekler sunuyoruz. İstanbul’daki yerimize telefonunuzu getirerek veya kargo ile bize göndererek hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Size en yakın noktaya gönderim imkanı da sağlıyoruz böylece telefonunuzun bize ulaşması için herhangi bir zorluk yaşamazsınız.

Tecno Spark 10 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Tecno Spark 10 Pro ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Tecno Spark 10 Pro orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Tecno Spark 10 Pro cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Tecno Spark 10 Pro ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Tecno Spark 10 Pro camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Tecno Spark 10 Pro Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimiz sonrasında telefonunuzun ekranını içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için ön planda olduğundan işimizi güvenle yaptığımızı ve size kaliteli bir hizmet sunduğumuzu garanti ediyoruz. Ekran değişimi sonrasında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bize kolayca ulaşabilir ve sorununuzu çözebilirsiniz.

Tecno Spark 10 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Tecno Spark 10 Pro ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Tecno Spark 10 Pro Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Tecno Spark 10 Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Tecno Spark 10 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Tecno Spark 10 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı