Tecno Spark 10C ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun yeni ve berrak bir ekranla tekrar hayat bulmasını sağlıyoruz. Artık çatlaklar, kırıklar veya ekran sorunlarıyla uğraşmanıza gerek yok! Uzman teknisyenlerimiz kaliteli parçalar kullanarak hızlı ve güvenilir bir şekilde ekran değişimini gerçekleştiriyor.

Tecno Spark 10C Ekran Değişimi Çalışması

Telefonlarımızın ekranları zaman içinde çeşitli nedenlerle hasar görebilir. Bu durumda profesyonel bir ekiple çalışmak ve orijinal parçalar kullanmak önemlidir. Şirketimiz Tecno Spark 10C modeli için sağladığı ekran değişimi hizmetiyle müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir çözüm sunmaktadır.

İşlem öncesinde deneyimli teknisyenlerimiz ön tespit çalışması yaparak telefonunuzun ekranındaki hasarı değerlendirir. Bu sayede doğru parçaları temin ederek işlemi en verimli şekilde gerçekleştiririz. Her adımda kaliteyi ön planda tutmak amacıyla sadece orijinal ekran parçalarını kullanırız. Böylece telefonunuzun orijinal görüntü kalitesini korumak ve uzun ömürlü bir çözüm sunmak için çalışırız.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Tecno Spark 10C Ekran Değişimi Fiyatları
Tecno Spark 10C Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi işlemlerimiz alanında uzmanlaşmış bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Eğitimli teknisyenlerimiz telefonunuzun hassas bileşenlerine zarar vermeden ekranı değiştirir ve telefonunuzun yeni gibi görünmesini sağlar. Profesyonel yaklaşımımız sayesinde Tecno Spark 10C modelinin ekran değişimi işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

Müşterilerimiz İstanbul’daki yerimize bizzat gelerek telefonlarını bize teslim edebilirler. Ayrıca kargo hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz telefonlarını bize güvenli bir şekilde gönderebilirler. İster yerimize gelerek ister kargo yoluyla telefonlarınızı bize ulaştırarak profesyonel hizmetimizi kolayca ve güvenle alabilirsiniz.

Tecno Spark 10C Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Tecno Spark 10C ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Tecno Spark 10C orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Tecno Spark 10C cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Tecno Spark 10C ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Tecno Spark 10C camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Tecno Spark 10C Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak amacıyla işlem sonrasında 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti kapsamında ekranın herhangi bir kalite veya performans sorunu yaşaması durumunda ücretsiz onarım veya değişim hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimize uzun süreli güvence sağlamak için bu garantiyle desteklenen hizmetimizle telefonunuzun ekranıyla ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bize ulaşabilirsiniz.

Tecno Spark 10C Ekran Değişimi Fiyatları

Tecno Spark 10C ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Tecno Spark 10C Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Tecno Spark 10C Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Tecno Spark 10C kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Tecno Spark 10C telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı