Tecno Spark 7T Ekran Değişimi

Tecno Spark 7T ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Tecno Ekran Değişimi

Tecno Spark 7T ekran değişimi gerektiğinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yüzlerce referansımızla birlikte sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.

Tecno Spark 7T Ekran Değişimi

Tecno Spark 7T son zamanlarda binlerce kişi tarafından kullanılmaya başlanan bir telefon modelidir. Hem uygun fiyatlı olması hem de performansının yüksek olması nedeniyle beklentileri karşıladığı söylenebilir.

Bu cihaz her ne kadar dayanıklı olsa da müşterilerimiz zaman zaman ekran sorunu yaşadığını ifade etmektedir. Hal böyle olunca ekran değişimi yaptırmak zorunlu bir hal alıyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Tecno Spark 7T Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Ekran değişimlerimiz özenle hazırladığımız odalarda çıplak el değmeden gerçekleştirilmektedir. Titiz çalışmaya her zaman önem verdiğimiz ekran değişimi çalışmalarında ilk önce mevcut sorunlara yönelik çalışma yapıyoruz.

Ekranın neden sorunlu olduğunu tespit ettikten sonra telefon modeliniz ile uyumlu ekranları buluyor ve alıyoruz. Orijinal olmasına dikkat ettiğimiz bu ekranları aynı gün içerisinde telefonunuza entegre ediyoruz.

Tecno Spark 7T Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Telefonlarınızda gerçekleştirdiğimiz bütün işlemlerde sizlere 6 aylık garanti imkânı veriyoruz. Bu ekran değişimi için geçerli olduğu gibi kulaklık soketi değişimi gibi hizmetler için de geçerlidir.

Tecno Spark 7T ekran tamiri esnasında sadece ekran ve bileşenleri ile ilgilendiğimiz için kişisel verilerinize ve fotoğraf gibi verilerinize zarar gelmez. Aynı zamanda görüntü ile ilgili de herhangi bir kayıp olmaz.

Tecno Spark 7T Ekran Değişimi Fiyatları

İşlem ücretlerimiz telefon modeline ve işlem türüne göre değişiklik göstermektedir. Ekran değişimi fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Tecno Spark 7T Ekran Değişimi Fiyatları
Tecno Spark 7T Ekran Değişimi Fiyatları

Tecno Spark 7T Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Tecno Spark 7T kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Tecno Spark 7T telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Tecno Spark 7T ekran değişimi ile telefonlarınızı ilk günkü haline getirebiliriz. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı