Tecno Spark Go ekran değişimi hizmetimiz cep telefonunuzun hasar görmüş veya kırılmış ekranını yenilemek için mükemmel bir çözüm sunuyor. Uzman teknisyenlerimiz en son teknolojiyle donatılmış bir servis merkezinde hızlı ve güvenilir bir şekilde ekran değişimi işlemini gerçekleştiriyor.

Tecno Spark Go Ekran Değişimi Çalışması

Tecno Spark Go kullanıcıları için telefon ekranı değişimi konusunda profesyonel bir hizmet sunuyoruz. İşlem öncesinde telefonunuz üzerinde ön tespit çalışmaları gerçekleştirerek sorunun kaynağını belirlemekteyiz. Böylelikle doğru çözümü sağlamak ve en etkili sonuçları elde etmek için gerekli adımları atabilmekteyiz.

Telefonunuzun ekranını değiştirirken yalnızca orijinal parçalar kullanmaktayız. Böylece cihazınızın performansı ve kullanım deneyimi konusunda hiçbir kayıp yaşamazsınız. Orijinal parçalar yüksek kaliteli ve güvenilir bir ekran deneyimi sunarak telefonunuzun estetiğini ve işlevselliğini korumanızı sağlar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Tecno Spark Go Ekran Değişimi Fiyatları
Tecno Spark Go Ekran Değişimi Fiyatları

Tecno Spark Go’nun ekran değişimi işlemleri uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Deneyimli ve yetenekli teknisyenlerimiz telefonunuzun hassas parçalarıyla profesyonelce çalışarak yüksek kalitede bir sonuç elde etmeyi hedeflemektedir. Ekran değişimi işlemi özenle ve titizlikle uygulanır böylece telefonunuzun ilk günkü gibi pürüzsüz bir görüntüye sahip olmasını sağlarız.

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirebilir veya kargo ile bize gönderebilir. Kolay ve güvenli bir hizmet sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. Böylece herhangi bir yerden bize ulaşmanız ve ekran değişimi hizmetimizden yararlanmanız mümkündür.

Tecno Spark Go Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Tecno Spark Go ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Tecno Spark Go orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Tecno Spark Go cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Tecno Spark Go ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Tecno Spark Go camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Tecno Spark Go Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Bizden hizmet alan müşterilere işlemlerimiz sonrasında ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti sizin için ürünlerinizi güvenle kullanmanızı sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bizi hemen arayabilir veya şubemize gelerek destek alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir ve ekran değişimi sonrasında da size destek olmak için buradayız.

Tecno Spark Go Ekran Değişimi Fiyatları

Tecno Spark Go ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Tecno Spark Go Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Tecno Spark Go Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Tecno Spark Go kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Tecno Spark Go telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı