Tecno Spark 10 ekran değişimi hizmetimiz akıllı telefonunuzun görüntü kalitesini ve kullanıcı deneyimini yeniden canlandırmanın en etkili yollarından biridir. Ekranınızda oluşan çatlaklar kırıklar veya renk solmaları gibi sorunları çözerek telefonunuzun orijinal parlaklığını geri kazanmanıza yardımcı oluruz.

Tecno Spark 10 Ekran Değişimi Çalışması

İşlem öncesinde telefonunuzda yapılan ön tespit çalışmasıyla ekran değişimi için doğru çözümü sunmak için titizlikle çalışıyoruz. Her bir detayı gözden geçirerek sizin için en uygun çözümü belirlemek amacıyla uzman ekip tarafından gerçekleştirilen ön tespit çalışması işlemin başarılı ve sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlıyor.

Tecno Spark 10’un ekranını değiştirirken orijinal parçalar kullanıyoruz. Kalite ve performanstan ödün vermeden telefonunuzun özgün özelliklerini korumak için sadece orijinal yedek parçaları tercih ediyoruz. Bu sayede telefonunuzun yeni ekranı yüksek çözünürlük canlı renkler ve keskin görüntü sunarak sizlere muhteşem bir deneyim sunuyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Tecno Spark 10 Ekran Değişimi Fiyatları
Tecno Spark 10 Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi işlemlerimiz uzman ekip tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Alanında deneyimli teknisyenlerimiz son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel teknikler kullanarak telefonunuzun ekranını yenilemektedir. Hassas bir çalışma süreci ile yapılan işlemlerimiz telefonunuzun orijinal görünümünü ve işlevselliğini geri kazanmanızı sağlamaktadır.

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirebilecekleri gibi kargo yoluyla da bize ulaştırabilirler. Uzaktan veya yerinde her müşterimize aynı kalitede hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tecno Spark 10 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Tecno Spark 10 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Tecno Spark 10 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Tecno Spark 10 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Tecno Spark 10 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Tecno Spark 10 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Tecno Spark 10 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Tecno Spark 10 ekran değişimi işlemlerimiz sonrasında siz değerli müşterilerimize 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti işlemlerimizin kalitesine ve kullanılan orijinal parçalara olan güvenimizi yansıtmaktadır. Ekran değişimi sonrasında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda garantimiz kapsamında ücretsiz destek alabilirsiniz.

Tecno Spark 10 Ekran Değişimi Fiyatları

Tecno Spark 10 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Tecno Spark 10 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Tecno Spark 10 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Tecno Spark 10 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Tecno Spark 10 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı