Telefon hızlı şarj olmuyor ne yapabilirim diyorsanız bu içeriğimiz size göre. İçeriğimizin devamında hızlı şarj sorunu ile ilgili bilgiler verdik.

Akıllı telefonlarımızın hemen hemen hayatımızın her kısmında bize eşlik etmektedir. Bu nedenle telefonumuzu sık sık şarj etmek zorunda kalmaktayız. Bu durumda çoğu insan tarafından karşılaşılan bir durum ortaya çıkabilmektedir. Bu da telefonun hızlı şarj olmamasıdır. Pek çok kişi hayatının bir döneminde bu sorun ile karşılaşmıştır. Bu sorum günlük hayatımızda pek çok aksamalar yaşamamıza neden olabilir. Akıllı telefonların hızlı şarj etmemesinin pek çok nedeni olabilir. Aşağıda telefonların neden hızlı şarj etmediği ve bu sorunu nasıl çözebileceğiniz konusunda size yardımcı olabilecek açıklamalar bulunmaktadır. Yazımıza göz atmanızı öneririz.

Telefon Hızlı Şarj Olmuyor Neden?

Eğer telefonunuzun yavaş şarj olduğunu fark ettiyseniz kendinize öncelikle şu soruları sorunuz. İlk olarak şarj adaptörünüz orijinal mi bunu kendinize sorunuz. Şarj adaptörünün yavaş olması telefonunuzun yavaş şarj olmasına neden olabilir. İkinci olarak kendinize şarj kablonuzun orijinal olup olmadığını sorunuz. Eğer şarj kablonuz orijinal değilse telefonunuz yavaş bir şekilde şarj olabilir. Eğer şarj adaptörünüz ve kablonuz orijinalse ve hala bu sorunu yaşıyorsanız şarj şoketinizde problem olabilir. Bu durumda şarj şoketinizin değiştirilmesi gerekmektedir. Profesyonel bir yaklaşımla ekibimiz şarj şoketinizi değiştirerek bu konuda size yardımcı olacaktırlar.

Bu sorun bataryanızdan kaynaklanıyor olabilir. Bize ulaşarak batarya değişimihizmetlerimizden faydalanabilir ve bu sorunu çözebilirsiniz.

Telefon Hızlı Şarj Sorunu Değişimi
Telefon Hızlı Şarj Sorunu Değişimi

Samsung Telefon Hızlı Şarj Olmuyor

Telefonun hızlı şarj olmaması, Samsung telefon kullanan kişilerin karşılaştığı problemlerden biridir. Bu duruma neden olabilecek pek çok faktör olabilmektedir. Yukarıda bu sorunun neden olabilecek faktörler ayrıntılı olarak açıklanmıştır. Özet olarak Samsung orijinal olmayan şarj kablosu ve adaptörü kullanımına bağlı olarak telefonunuz yavaş şarj olabilir. Samsung telefonunuzun bataryasında ya da şoketinde bir sorun nedeni ile de bu durumu yaşıyor olabilirsiniz.  Samsung telefonunuz hızlı şarj etmiyorsa yapacağınız en doğru şey profesyonel ekibimizden yardım almak olacaktır.

Xiaomi Telefon Hızlı Şarj Olmuyor

Telefonun hızlı şarj olmaması, Xiaomi telefon kullanan kişilerin karşılaştığı problemlerden biridir. Xiaomi telefon kullanıyorsanız kullandığınız şarj adaptörünün ve kablosunun orijinal olup olmadığından emin olunuz.

Telefon Hızlı Şarj Sorunu Değişimi

Akıllı telefonunuzun şarj şoketini uzman yardımı ile değiştirterek bu sorunu çözebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Hızlı Şarj Olmuyor
Telefon Hızlı Şarj Olmuyor

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

WhatsApp Destek Hattı

 • Ekran Değişimi
 • Arka Kamera Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi
 • Batarya Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Kulaklık Soketi Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Şarj Soketi Değişimi
Önceki yazı
Telefon Wifi Görmüyor – WiFi Değişimi
Sonraki yazı
Telefondaki Numaraları Sim Karta Aktarma

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı