Telefon kendi kendine titriyor ise altında belirli başlı problemler yatıyor olabilir. Bu titreme durumunun daha da ilerlememesi için telefonunuzu yaptırmanız gerekebilir. Eğer böyle bir ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefonlarımızın kendi kendine titremesi oldukça rahatsız edici bir durumdur. Bu sorunu pek çok insan yaşamaktadır. Eğer siz de bu sorunu yaşıyorsanız ‘ telefon kendi kendine titriyor’ adlı yazımızı okuyarak bu soruna çözüm bulabilirsiniz.

Telefon Kendi Kendine Titriyor Çözümü

Akıllı telefonlarımızı bazen titreşim modunda kullanırız. Ancak bu durumun isteğimiz dışında gerçekleşmesi can sıkıcı olabilir. Yazımızda akıllı telefonların neden kendi kendine titrediği ve bu duruma alternatif çözüm önerileri olarak neler yapılması gerektiği detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

Telefon Neden Kendi Kendine Titrer

Telefonların kendi kendine titremesi sorunu pek çok akıllı telefon kullanıcısı hayatında bir kere de olsa deneyimlemiştir. Bu sorunun pek çok nedeni olabilmektedir. Akıllı telefonlar neden kendi kendine titrer sorusunun cevabı maddeler halinde açıklanmıştır.

-Cihazınızın bataryasında kaynaklanan bir sorun olabilir

-Cihazınızda bulunan bazı uygulamalar telefonunuzun kendi kendine titremesine neden olabilir.

-Telefonunuzun otomatik aydınlatma modunda olması nedeniyle sensör ortam ışığını tam olarak çözemez ve bu durum telefonunuzun kendiliğinden titremesine neden olabilir.

WhatsApp Destek Hattı

-Akıllı telefonunuzun ekranında kırık ve çatlaklar mevcutsa telefonunuz kendi kendine titreme meydana getirebilir.

Telefon Neden Kendi Kendine Titrer
Telefon Neden Kendi Kendine Titrer

IOS Android Telefon Kendi Kendine Kapanıp Titriyorsa Ne Yapmalı?

IOS ve Android marka telefonlarda kendi kendine titreme sorunu sık sık yaşanmaktadır. Öncelikli olarak telefonunuz kendi kendine kapanıp titriyorsa bu duruma neden olan faktörü bulunuz. Cihazınızın neden kendi kendine titrediğini bilmeniz bir sonraki adımda ne yapacağınız konusunda size yol gösterici olacaktır.

Telefon Kendi Kendine Titriyor Çözümü
Telefon Kendi Kendine Titriyor Çözümü

– Akıllı telefonunuzun pilinin bitmesini bekleyiniz ve ardından telefonunuzu şarja takınız.  Bu süreçte telefonunuzu asla şarjdan çıkarmayınız.

-Telefonunuzun kendi kendine kapanıp titremesine neden olan bir uygulama olduğunu düşünüyorsanız telefonunuzdan bu uygulamayı siliniz.

-Akıllı telefonunuzu otomatik aydınlatma modunda kullanmayınız

-Telefonunuzun ekranında kırık veya çatlak varsa bu konuda uzman bir personelden yardım alınız. (bize ulaşarak ekran değişimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz)

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 • Ekran Değişimi
 • Arka Kamera Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi
 • Batarya Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Kulaklık Soketi Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Şarj Soketi Değişimi
Önceki yazı
Telefon Kendi Kendine Kapanıyor Çözümü
Sonraki yazı
Türk Telefon Markaları ve Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı