Telefonda konuşurken karşı tarafın sesi gelmiyor ise öncelikli olarak telefon ayarlarında yer alan ses kontrollerini yerine getirmeniz gerekir. İşte detaylar…

Telefonda Konuşurken Karşı Tarafın Sesi Gelmiyor

Ses ayarları içinde yer alan ahize ayarlarından sesin kısılmış olması ya da tamamen kapatılması mümkün. Bu sebeple ilk etapta telefon ayarlarından, konuşma ses düzeyini yükseltmeniz gerekir. Eğer ses ayarların bir sorun yoksa o zaman konuşma ses kısmında farklı teknik problemler yaşandığından şüphe edilir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ses ayarlarının bozulmuş olması problemini kendiniz cihaz ayarları kısmından giderebilirsiniz. Fakat farklı bir teknik sorundan kaynaklı olarak ses problemi yaşıyorsanız o zaman profesyonel destek almanız gerekir.

Telefon Ses Sorunlarında Budak GSM Farkı ile Ahize ve Hoparlör Değişimi

Telefonda konuşurken karşı tarafın sesi gelmiyor şikâyeti yaşayan kullanıcılar, cihazdaki ses ayarlarında bir sorun olmadığını gördüklerinde profesyonel yardım almaları gerekir. Alanında uzman ekipler tarafından genel olarak bu tarz şikayetler için cihaz hoparlör ve ahize değişimi işlemi yapılması uygun görülür. Bu sayede ses alıp vermekten sorumlu olan, cihazın konuşma kısmında yer alan ahize değiştirilir.

Ahize ve hoparlör değişimi alanında uzman ekipler tarafından profesyonel bir işçilik ile yapılır. Bu işlem sırasında cihazın hasar almaması için oldukça hassas davranılır. Bu parçalar cihazın iç kısmında bulunduğu için yapılacak en ufak yanlış bir hareket cihazın farklı kısımlarında da arıza oluşmasına sebep olabilir. Bu sebepten dolayı ahize değişimi işlemleri diğer tamir hizmetleri son derece titiz yürütülür.

Hoparlör ve ahize değişimi gibi tamir hizmetleri verdiğimiz markalar;

Ahize Değişimi Ne kadar Sürer?

Telefonda konuşurken karşı tarafın sesi gelmiyor şikayetlerine karşı genel olarak uygulanan bu işlem 45- 60 dakika arasında bir işlem süresine sahiptir. Ahize değişimi işlemine başlamadan önce ilk olarak belirtmemiz gerekir ki, ahize değişimi işlemlerinde cihazda bulunan hiçbir bilginiz sıfırlanmaz ya da cihaza format atılmaz.

Eğer şehir dışında ikamet ediyorsanız ücretsiz kargo kampanyamızdan faydalanarak bütün markalar için tamir hizmetleri alabilirsiniz. Ücretsiz tespit çalışması ile telefonlarınızdaki ses sorunlarını çözüme ulaştırmak için hemen bizimle iletişime gçeebilirsiniz.

Budak GSM olarak cihazınıza uygulanacak işlemlerde telefonun marka ve modeli göz önünde bulundurularak orijinal parçalar kullanılır. Alanında uzman ekipler, büyük bir hassasiyet ile uyguladığımız ahize değişimi işlemi sonucunda cihazınızda göreceğiniz ses kalitesi tıpkı cihazı ilk kullandığınız gün kadar sorunsuz olacak.

En hızlı ve kaliteli işlemleri sağlamamızın yanında işlem sonrasında, herhangi bir aksilik yaşanmasına karşı 6 ay işlem garantisi imkanından faydalanmak için siz de cihazınızda oluşan problemleriniz konusunda bizlere danışabilirsiniz.

Telefonda Konuşurken Karşı Tarafın Sesi Gelmiyor Ne Yapılabilir
Telefonda Konuşurken Karşı Tarafın Sesi Gelmiyor Ne Yapılabilir
Önceki yazı
Xiaomi Telefonu Başka Bir Şarj Cihazı ile Şarj Edilir Mi?
Sonraki yazı
iPhone Ön Kamera Bulanık Çekiyor, Ne Yapabilirim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı