Her elektronik cihazda olduğu gibi akıllı telefonların da belirli bir kullanım ömrü bulunur. Özellikle batarya donanımı konusunda yeteri kadar güçlü olmayan akıllı telefon sahipleri bir süre sonra telefonu kullanmadığım halde şarjı bitiyor gibi şikayetlerde bulunur.

Bu şikayetlerin sebebi, telefonların modellerine ve batarya güçlerine göre değişiklik göstermek ile telefonun çok fazla şarj cihazında tutulmasıyla ya da telefonda bulunan bataryanın arızalanması sorunuyla ilişkilendirilir. Fakat bazı telefon modellerinde ise batarya yeteri kadar güçlü olmadığı için telefonu aldıktan kısa bir süre sonra şarj problemleri yaşanır. Telefonun sağladığı batarya gücü özelliği konusunda herhangi bir işlem yapılamaz fakat telefonu kullanmadığım halde şarjı bitiyor problemlerine karşı farklı yöntemler bulunur. Cepustam GSM teknik servis olarak telefonunuzda yaşadığınız tüm şarj sorunlarını sizin için ortadan kaldırır; en iyi çözüm yollarını sunarız.

İçerik Rehberi

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonların Batarya Problemlerinin Tek Bir Çözümü Var!

Telefonlar kullanılmaya başladığı andan itibaren güç kaybı yaşamaya ve yavaş yavaş performansını yitirmeye başlar. Buna en hassas şekilde kullanılan telefonlar da dahildir.  Telefonu kullanmadığım halde şarjı bitiyor gibi şikayetler genellikle uzun yıllardır kullanılan telefonlarda ortaya çıkmak ile yakın dönemde sahip olunan telefonlarda da görülebilir.

Telefon Şarj Sorunlarında Batarya Değişimi
Telefon Şarj Sorunlarında Batarya Değişimi

Uzun yıllardır kullanılan telefonlardaki bataryalar, performans düşüklüğü nedeniyle bu tür sorunlar yaşatabilir. Bu sorunu düzeltmek için ise işini hassasiyetle yapan ve bu konuda uzman kişilere danışmanız gerekir.  Cepustam GSM olarak telefon bataryalarında ortaya çıkan problemler, batarya değişimleri ve bataryaların güç kayıplarına karşı alınabilecek tüm önlemlerin hizmetlerini siz kullanıcılarımıza sağlıyoruz.

Telefon Şarj Sorunlarında Batarya Değişimi

Telefonun kendiliğinden şarjının bittiği durumlarda bataryanın ömrünün bittiği anlaşılabilir. dışarıdan herhangi bir müdahale ile bu telefonların bataryalarının eski haline getirilmesi imkansızdır. Batarya sorunlarında yapılabilecek tek bir işlem var o da batarya değişimidir. Batarya değişimi yapılan telefonlar sonraki süreçte ilk günkü gibi performans göstermeye devam eder.

İyi haber şu ki telefon batarya değişimi için doğru yerdesiniz. Ayrıntılı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Bataryaları Neden Bozulur?

Teknoloji dünyasında bulunan her ürün gibi akıllı telefonlar da belirli kullanım zamanı dolduğunda farklı sorunlara elverişli hale gelir. Telefonu kullanmadığım halde şarjı bitiyor şikayetleri de telefon bataryalarının ömrünün bittiğini gösteren bir problemdir.

Telefon bataryaları neden bozulur sorusunun cevabı ise uzun yıllardır kullanılan akıllı telefonlar için kullanım ömrünün dolduğu öne sürülebilir. Fakat kısa süredir kullanılan akıllı telefonlar için batarya problemleri yaşandığı takdirde bu sorunun teknik bir sorun olduğu düşünülür. Bu tip batarya problemleri genellikle telefonun darbe alması, telefon yazılımlarında bulunan hata ya da eksiklikler, telefonun sürekli şarjda tutuluyor olması ve buna benzer sebeplerden kaynaklı olarak ortaya çıkar. Sorunu hızlı bir şekilde tespit etmek ve çözüme kavuşturmak için bizimle sitemizde yer alan iletişim numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Telefonu Kullanmadığım Halde Şarjı Bitiyor
Telefonu Kullanmadığım Halde Şarjı Bitiyor
Önceki yazı
Xiaomi Ses Tuşu Çalışmıyor Ne Yapılabilir?
Sonraki yazı
Samsung J7 Pro Ekranda Morluk Sorunu %100 Çözümü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı