Eğer birçok kişi gibi siz de telefonum yere düştü ses var görüntü yok ne yapmam gerek? Diye soruyorsanız bu yazımız size yardımcı olacaktır. Bu tarz bir kazanın yaşanması halinde cihazınızın donanımda meydana gelen hasar tespit edilmelidir.

Telefonum Yere Düştü Ses Var Görüntü Yok Ne Yapmam Gerek?

Bazı durumlarda yüksekten düşmesine rağmen ekranda bir problem yaşanmayabilir. Bazı haller de ise telefon çok alçaktan düşse bile görüntü tamamen gidebilmektedir. Bunun sebebi ise telefonun düşüş şekli olmaktadır. Cihaz düştüğü sırada yer yüzeyi ile ilk olarak kasanın temas etmesi halinde şiddetin etkisi dağılacağı için ekranda sorun yaşanmayabilmektedir. Ancak, bu kadar şanslı olmadığınız çoğu durumda ekranda büyük hasarlar oluşmaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonumun Görüntüsü Kayboldu

Telefonum yere düştü ses var görüntü yok ne yapmam gerek? Sorusunun cevabını merak ediyorsanız ilk tavsiye profesyonel kişilerden yardım almanız olacaktır. Uzman kişiler tarafından yapılacak değerlendirmeler sizi en sağlıklı sonuca ulaştıracaktır. Aksi takdirde ufak bir müdahale ile giderilebilecek sorunlar çözülmesi güç ve daha masraflı problemlere yol açabilmektedir.

Böyle bir problemle karşılaşmanız halinde Budak GSM teknik servisimize başvurabilirsiniz. Firmamız Samsung, Xiaomi, Huawei ve iPhone başta olmak üzere birçok markanın sayısız modelinde deneyim sahibidir. Firmamızı ziyaret etmeniz halinde maksimum birkaç saat içerisinde telefonunuzun problemi giderilecek, gerekli olduğu takdirde yeni ekran takılarak cihazınızın kutusundan aldığınız hali ile sizlere teslim edilecektir.

Profesyonel Telefon Ekran Değişimi Yaparak Bu Sorunu Ortadan Kaldırıyoruz

Telefonum yere düştü ses var görüntü yok ne yapmam gerek? Sorunu için en sağlıklı ve kesin yöntem cihazın ekranının değiştirilmesidir. Telefonunuzun marka ve modeline göre orijinal yedek parça ve ekranlar kullanılarak bu işlem çok kolay şekilde gerçekleştirilmektedir. Huawei ya da iPhone olması fark etmeksizin en mutlak çözüm için orijinal ekranların kullanımı büyük önem arz etmektedir. Budak GSM olarak yaptığımız ekran değişimlerinde sadece orijinal ve yüksek kaliteye sahip ekranlar kullanmaktayız.

Ekran değişimi yaptığımız markalar;

Gerçekleştireceğimiz işlem sonucunda cihazınız eskiye kıyasla çok daha verimli şekilde çalışmaya başlayacaktır. Eğer siz de telefonunuzda görüntü kaybı yaşıyorsanız sitemizde bulunan iletişim bilgileri ile bize kolayca ulaşabilirsiniz. Oluşturulacak randevu sayesinde istediğiniz tarih ve zaman aralığında teknik servisimize gelebilir bütçenize uygun fiyatlar ile telefonunuzun ekranını çok kısa sürede yenileyebilirsiniz.

Telefonum Yere Düştü Ses Var Görüntü Yok
Telefonum Yere Düştü Ses Var Görüntü Yok
Önceki yazı
iPhone Şebeke Aranıyor Sorunu Çözüm Yolları
Sonraki yazı
iPhone Cihazım Açılmıyor Ne Yapabilirim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı