Bazı akıllı telefonlarda dokunmatik ekranda çatlak olmasına rağmen dokunmatik işlevi gayet iyi çalışabiliyor. Bu durumda telefon kullanıcıları da dokunmatik çalışıyor ama cam çatlak ne yapmalıyım şeklinde sorular yöneltebiliyor. Peki gerçekten böyle bir durumda ne yapılmalı? Ayrıntılar içeriğimizin devamında…

Telefon Ekranında Dokunmatik Çalışıyor Ama Cam Çatlak

Akıllı telefonlar yapıları gereği yere düşmelerde ya da darbe durumunda ciddi hasarlar alabilen teknolojik cihazlardır. Bu cihazlar özellikle yere düştüklerinde ekranlarında çatlamalar ve hatta kırılmalar meydana gelebilir. Peki bu çatlama ve kırılmalar her zaman telefon işlevini olumsuz etkiler mi?
Telefonlar yere düştüklerinde çoğu zaman ekranda çatlamalar meydana gelir. Genellikle dokunmatik camı sağlam olan telefonlarda kırılmalar yerine çatlamalar ile karşılaşıyoruz. Bu çatlaklara rağmen de telefonlarda dokunmatik işlevi gayet iyi çalışabiliyor.

Çok nadiren de olsa bazı cihazlarda çatlak olan yerlerde dokunmatik hassasiyeti kaybolabiliyor veya ekranda renkli çizgiler ortaya çıkabiliyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefon ekranlarında meydana gelen çatlakların ve diğer ekran sorunlarının ne yazık ki ev ortamında çözülmesi pek mümkün değil. Eğer dokunmatik camdaki çatlakları giderek can sıkıcı bir hal almaya başladıysa profesyonel bir hizmet almanız gerekecektir.

Eğer bu çatlaklar görüntü olarak hoşunuza gitmiyorsa, dokunmatik hassasiyetini etkiliyorsa, görüntü kalitesi bozulduysa ve ekranda renkli renkli çizgiler meydana geliyorsa ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Dokunmatik Çalışıyor Ama Cam Çatlak
Dokunmatik Çalışıyor Ama Cam Çatlak

Yılların verdiği tecrübe ile ekran değişimi ihtiyaçlarınızı anında yerine getiriyoruz. Telefonlarınızdaki çatlak camları yenisi ile değiştirerek telefonunuzun ilk günkü haline dönmesini sağlıyoruz.

Ekran değişimi işlemlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayabilirsiniz. Dilerseniz İstanbul’daki merkezimize telefonunuzu getirebileceğiniz gibi dilerseniz Türkiye’nin herhangi bir noktasından telefonunuzu bize gönderebilirsiniz.

Tamamı 6 ay garantili olan ekran işlemlerimizde bütün telefon modellerine yönelik çalışmalar yapıyoruz. Profesyonel kadromuz ile birlikte telefonunuzdaki çatlakları, görüntü kayıplarını, çizgileri ve diğer sorunları aynı gün içerisinde sona erdiriyoruz.

Ayrıntılı bilgi için;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com
Önceki yazı
Telefon Sürekli Yeniden Başlıyor Açılmıyor
Sonraki yazı
Xiaomi Ses Açma Kapama Tuşu Bozuldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı