Telefonumun Ses Açma Kapama Tuşu Bozuldu

Akıllı telefonlarda sıkça karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de oldukça fazla kullanmakta olduğumuz ses açma/kapama tuşlarının bozulması, çalışmaması yani işlevini yerine getirememesidir. Bu tuşların bozulmasının 4 büyük sebebi bulunmaktadır.

Aşırı bir şekilde baskı yapılması sonucu tuşun içeriye kayması,
Sıvı veya nem teması sebebi ile oksitlenme oluşması,
Zamanla ses açma/kapama soketinin aşınması
Ses tuşu bağlantılarının kopması.
Ses açma/kapama tuşlarının işlevini sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmesi için ise değişiminin yapılması gerekmektedir. Ses tuşu değişimi profesyonel teknisyenler tarafından gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı teknik servis odasında özel ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilmelidir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ses Açma/Kapama Tuşu Değişimi

İşlevini yerine getiremeyen ses açma/kapama tuşu değişimi uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından telefonunuza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Değişim süresi teknik servisimize gelindiği taktirde sadece 60 dakika sürmektedir.

Değişim sonrasında telefon içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.
Ses açma/kapama tuşu sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder.
Değişim sırasında orjinal ürün kullanılmaktadır.

Ses Açma/Kapama Tuşu Değişim Fiyatları

Ses açma/kapama tuşu değişim fiyatları kullanmakta olduğunuz akıllı telefonun marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Örnek olarak hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile Xiaomi ses açma/kapama tuşu değişim fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

MODEL FİYAT
Mİ4 50TL
Mİ5 60TL
Mİ MAX 50TL
Mİ5S 60TL

 

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır xiaomi hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES:

Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

 

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Önceki yazı
Telefonumun Şarjı Hemen Bitiyor Ne Yapmalıyım
Sonraki yazı
Telefonumun Arka Kamerası Çalışmıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı