Telefonun şarj girişi bozuldu nasıl şarj ederim diyorsanız şansınız çok az diyebiliriz. Çünkü şarj girişi bozulan telefonlarda soket değişimi yapmak gerekebilir. Eğer bu hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Telefonlarımız hayatımızın en önemli ve vazgeçilmez bir parçasıdır. Akıllı telefonlarımızı  günlük yaşamımızda pek çok farklı amaç için kullanmaktayız. Örneğin telefonumuzu okul, iş ve pek çok sosyal aktiviteler için kullanmaktayız. Durum böyle olunca telefonla geçirilen vakit artmaktadır. Bununla aynı doğrultuda telefonumuzun şarjını da sık sık tüketip doldurmak zorunda kalmaktayız. Ancak bazen telefonlarımızın şarj girişi bozulmaktadır. Sonuç olarak da hayatımız ciddi düzeyde etkilenmekte ve pek çok işimiz aksamaktadır. Telefonun şarj girişi bozuldu nasıl şarj ederim diyorsanız yazımızı okumanız size yardımcı olacaktır.

Telefonun Şarj Girişi Bozuldu Nasıl Şarj Ederim?

Telefonun şarj girişinin bozulması oldukça sıkıntı yaratan can sıkıcı bir durumdur. Çünkü pek çok işimizi yaparken telefonlarımıza bağımlı durumdayız. Telefonunuzun şarj girişinin neden bozulduğunu anlamaya çalışmanız önemlidir. Telefonlarda şarj girişinin bozulmasında genelde temel neden telefonun şarj şoketinin bozulmasından kaynaklanmaktadır. Bu durumda telefonun şarj şoketinin değişimi gerekmektedir. Ancak bu ev ortamında kendi kendinize yapabileceğiniz bir şey değildir. Uzman bir ekipten yardım alarak telefonunuzun şarj şoketini değiştirmek en uygun çözüm yolu olacaktır. Firmamıza uğrayarak bu konuda uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Telefonunuzun şarj girişi bozulduysa şarj soketi değişimi gerekli olabilir. Bizi arayarak şarj soketi değişimi hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 Xiaomi Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır
Xiaomi Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Android Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır? Fiyatları

Android telefonlarda şarj girişi ile ilgili problemler ile sık sık karşılaşılmaktadır. Bu sorunun temel nedeni genelde telefonun şarj şoketinin bozulmasından kaynaklanmaktadır. Android telefonlarda şarj şoketi işlemi uzman teknisyenler tarafından 30-45 dk gibi bir zaman aralığında değiştirilmektedir. Bu işlem için için istenen fiyat telefonunuzun durumuna göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle telefon şarj şoketi değişimi için net bir fiyat söylemek doğru olmayacaktır.

Ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz.

Samsung Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır? Fiyatları

Samsung telefon kullanıyorsanız ve telefonunuzun şarj girişi bozulduysa çok fazla stres olmanıza gerek yoktur. Çünkü uzman teknisyenler yardımı ile bu sorunu 35-40 dk içerisinde çözebilirsiniz. Bu işlem için net bir fiyat söylemek doğru değildir. Çünkü telefonunuzun mevcut durumu ve o anki ekonomik koşullara göre şarj şoketi değişimi için istenen fiyatta oynamalar olacaktır.

Ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz.

 Xiaomi Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır? Fiyatları

Xiaomi model akıllı telefonlarda şarj giriş sorunu yaygın olarak görülen bir durumdur. Bu konuda profesyonel bir teknisyenden yardım alarak telefonunuzun şarj şoketinin değiştirilmesi en doğru çözüm yöntemi olacaktır. Bu işlem ortalama 30-45 dk sürmektedir. Xiaomi model akıllı telefonlarda şarj şoketi değişimi için net bir fiyat söylemek uygun değildir.

Ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

WhatsApp Destek Hattı

Telefonun Şarj Girişi Bozuldu Nasıl Şarj Ederim
Telefonun Şarj Girişi Bozuldu Nasıl Şarj Ederim
 • Ekran Değişimi
 • Arka Kamera Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi
 • Batarya Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Kulaklık Soketi Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Şarj Soketi Değişimi
Önceki yazı
Telefon Yeşil Ekran Sorunu – Ekran Değişimi
Sonraki yazı
Youtube Neden Açılmıyor? Android – IOS

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı