Trident A29 ekran değişimi hizmetimizle cihazınızı yenilemek için buradayız! Eşsiz deneyimimiz ve uzman ekibimiz sayesinde kırık, çizik veya arızalı ekranınızı en kısa sürede yenisiyle değiştiriyoruz. Gelişmiş teknolojiyle donatılmış olan Trident A29’iniz canlı ve keskin görüntüsüyle size geri teslim edilecek!

Trident A29 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranında yaşadığınız sorunlar işlem öncesinde profesyonel ekibimiz tarafından ön tespit çalışmasıyla değerlendirilmektedir. Bu ön tespit çalışması sayesinde telefonunuzun ekran değişimi için gerekli olan işlemler belirlenmekte ve size en uygun çözüm sunulmaktadır.

Telefonunuzun ekranı değiştirilirken kalite ve güvenlik önceliğimizdir. Bu nedenle orijinal parçalar kullanılarak telefonunuzun fabrika çıkışındaki performansına yakın bir deneyim sunulmaktadır. Orijinal parçaların kullanımı telefonunuzun uzun ömürlü olmasını ve işlem sonrası herhangi bir uyumsuzluk yaşanmamasını sağlamaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Trident A29 Ekran Değişimi Fiyatları
Trident A29 Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi işlemleri uzman ekip tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Eğitimli teknisyenlerimiz deneyimleri ve uzmanlıkları sayesinde telefonunuzun ekranını hassas bir şekilde yenilemektedir. Bu sayede telefonunuzun işlem sonrası görüntü kalitesi renk doğruluğu ve dokunmatik hassasiyeti optimum seviyede sağlanmaktadır.

Müşterilerimiz İstanbul’daki yerimize gelerek telefonlarını bize ulaştırabilecekleri gibi kargo yoluyla da bize gönderebilirler. Konumumuzun kolay erişilebilir olması ve hızlı işlem sürecimiz size zamandan ve enerjiden tasarruf etme imkanı sunmaktadır. Telefonunuzu güvenle bize ulaştırarak uzman ekibimizin hızlı ve güvenilir hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Trident A29 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Trident A29 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Trident A29 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Trident A29 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Trident A29 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Trident A29 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Trident A29 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Trident A29 telefonunuzun ekran değişimi için yaptığımız çalışmaların ardından size 6 ay boyunca garanti sunmaktayız. Ekran değişimi işlemimizin sonucunda telefonunuzun ekranıyla ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda garanti süresi içinde ücretsiz tamir hizmeti sunulmaktadır.

Trident A29 Ekran Değişimi Fiyatları

Trident A29 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Trident A29 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Trident A29 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Trident A29 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Trident A29 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı