Trident A75 ekran değişimi yaptırmak için güvenilir bir servis arıyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen bizi arayarak ekran değişimi hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Trident A75 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranı hasar gördüğünde, işlem öncesinde ön tespit çalışması yaparak size en uygun çözümü sunuyoruz. Ekran değişimi işlemi sırasında orijinal parçalar kullanıyoruz ve uzman ekibimiz tarafından telefonunuzun ekranı yenileniyor.

Telefonunuzdaki ekran sorununu çözmek için yaptığımız işlemlerimiz sonrasında, sizlere 6 aylık bir garanti veriyoruz. Bu sayede, ekran değişimi sonrası herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bizimle iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilirler. Böylece, ekran değişimi işlemi için zamanınızı ayırmadan, hızlı ve güvenli bir şekilde işlemimizi gerçekleştirebilirsiniz.

Trident A75 Ekran Değişimi Fiyatları
Trident A75 Ekran Değişimi Fiyatları

Trident A75 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Trident A75 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Trident A75 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Trident A75 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Trident A75 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Trident A75 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Trident A75 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Ekran değişimi işlemi sonrasında, size sunduğumuz 6 aylık garanti ile telefonunuzun ekranı ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bize ulaşabilirsiniz. İşlemlerimiz sırasında orijinal parçalar kullanarak, telefonunuzun ekranını tamir ediyoruz ve uzman ekibimiz tarafından yapılan işlemler sonrasında sizlere garanti sunuyoruz.

Trident A75 Ekran Değişimi Fiyatları

Trident A75 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Trident A75 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Trident A75 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Trident A75 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Trident A75 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı