Tuzla cep telefonu tamiri hizmeti ile yenilikçi ve müşteri odaklı bir hizmet içeriği sağlanmaktadır. Cep telefonu tamiri için gerekli ekipman ve teçhizatın teknolojik bir alt yapı ile sunulması gerekir. Cep telefonları gündelik hayatın kolaylaşmasına yardımcı olan teknolojik cihazlardır.

Bu cihazlarda zaman içerisinde arızalar meydana gelebilir. Bu arızaların giderilmesi tecrübe ve deneyim gerektirir. Yanlış yapılan bir işlem cep telefonunun bozulmasına neden olabilir. Bunun için firmamızın sunduğu servis desteğinden yararlanabilirsiniz.

Bünyemizde yer alan uzman personel onarım ve bakım konusunda gerekli tecrübeye sahiptir. Buda cep telefonunuzu daha iyi bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Cep Telefonum Arızalandı Ne Yapmalıyım

Tuzla cep telefonu tamir fiyatları
Tuzla cep telefonu tamir fiyatları

Cep telefonunuz arızalandığında kesinlikle kendiniz müdahale etmeyin. Çünkü ilgili arızanın büyümesine neden olabilirsiniz. Özellikle de düşme sonucu kırılma en çok yaşanan sorunlar arasında yer alır. Ekranın çatlaması veya kopması sonucu kesinlikle müdahale etmeden servis desteği almanız daha iyi bir sonuç almanıza imkan sunacaktır.

Arıza oluştuğunda Tuzla cep telefonu tamiri hizmetinden yararlanabilirsiniz. Servisimize gelen her cep telefonu modeli gerekli testleri yapılarak işleme alınır. Bu da işlemin daha iyi bir şekilde sonuçlanmasına yardımcı olacaktır. Sıvı teması sonrası cihazlarınızı bekletmeden servise ulaştırmanız gerekir.

Çünkü oksitleme oluşur ise modelin çalışması zora girecek ve kapanacaktır. Bunun için hızlı bir destek alınması sağlıklı bir sonucun oluşmasına yardımcı olacaktır.

Cep Telefonu Arızaları Nasıl Yapılır

Tuzla cep telefonu tamiri desteği alan herkese garantili bir şekilde hizmet verilmektedir. Servisimize gelen her cep telefonu titiz bir şekilde işleme alınır.

 • Öncelikle cep telefonun kayıt işlemi yapılır.
 • Uzman personel tarafından arıza tespiti yapılır.
 • Arıza tespiti sonrası onarıma geçilir.
 • Onarım teknolojik alt yapı ile sizlere sunulur.
 • Yedek parça ihtiyacı doğarsa değişiklik garantili olarak yapılır.
 • Onarım sonrası çalışma testleri yapılır.
 • Onarım sonrası cihazınız çalışır bir şekilde sizlere teslim edilir.

Firmamız bu konuda geliştirdiği özel hizmet içeriği ile müşterilerine yardımcı oluyor. Onarım sonrası cihazınızın bakım hizmeti de uzman personel tarafından yapılır. Bu sayede daha güvenilir bir şekilde cihazınızdan verim alabilirsiniz. Sizde bu konuda hizmet almak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlamanız yeterli olacaktır.

Hangi Arızaların Onarımı Yapılır

Tuzla cep telefonu tamiri
Tuzla cep telefonu tamiri

Servisimize gelen tüm cep telefon modellerinin onarımı konusunda uzman personel sizlere yardımcı olur.  Oluşan tüm arızalar hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılır. Cep telefonunuzda oluşan ekran kırığı veya çatlama gibi durumlarda da onarım yapılır.

Onarım işlemi yapılamayacaksa ekran değişikliği de tarafımızdan yapılır. Dokunmatik bölümünün arızalanması işlemlerin yapılmasını engelleyecektir. Bunun için de entegre bölümünün tamir edilmesi veya edilmiyor ise değişikliğinin yapılması gerekir.

 • Kamera arızaları
 • Şarj soket arızaları
 • Ekran kırılma veya çatlama arızaları
 • Hoparlör arızaları
 • Batarya arızaları
 • Ana kart arızaları

Gibi sorunların hepsinin onarımı hızlı bir şekilde yapılır. Firmamız tüm cep telefon modelleri konusunda kurumsal bir hizmet içeriği ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Ayrıca yedek parça temini konusunda da yardımcı olan firmamız yedek parça ürünlerini garantili ve kaliteli bir şekilde sizlere sunuyor.

Tuzla cep telefonu tamiri fiyatları ekonomik politika uygun olarak müşterilerimize verilmektedir. Yapılan her işlem titiz bir şekilde yapılmakta olup arıza sonrası bakım işlemi de yapılır. Cihazınız çalışır bir şekilde sizlere teslim edilir.

Tuzla cep telefonu tamiri konusunda sizde iletişim kurabilir ve en iyi servis desteğinden yararlanabilirsiniz. Tüm işlemler garantili ve kaliteli bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Önceki yazı
iPhone 6 Batarya Şişmesi Sorunu
Sonraki yazı
Asus Zenfone Yere Düştü Açılmıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı