Vivo 53S ekran değişimi hizmetimiz 6 ay garantilidir. Profesyonel teknik ekiplerimiz tarafından yapılan bu işlemler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Vivo 53S Ekran Değişimi Çalışması

Telefon ekranı değiştirme işlemi hassas bir çalışmayı gerektirir. Bu nedenle işlem öncesinde ön tespit çalışması yapılmaktadır. Uzman ekip tarafından yapılan bu çalışma sayesinde, telefonunuzun ekranının tam olarak ne kadar zarar gördüğü tespit edilir ve buna göre hareket edilir.

Telefonların ekranları yenilenirken orijinal parçalar kullanılmaktadır. Bu sayede telefonunuzun özgünlüğü korunur ve ekranı ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Ekran değişimi işlemi uzman ekip tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Bu sayede, telefonunuzun ekranı sağlam ve sorunsuz bir şekilde yenilenir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Müşteriler telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilirler. İşlemlerimiz sonrasında ekranı içeren 6 aylık garanti verilmektedir. Bu sayede, olası sorunlarda müşterilerimiz rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirler ve ekranın ücretsiz olarak yenilenmesi sağlanabilir.

Vivo 53S Ekran Değişimi Fiyatları
Vivo 53S Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo 53S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo 53S ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo 53S orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo 53S cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo 53S ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo 53S camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo 53S Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Vivo 53S ekran değişimi işlemi sonrasında, müşterilerimize 6 aylık garanti sunmaktayız. Ekran değişimi işlemi, uzman ekip tarafından titizlikle gerçekleştirilir ve orijinal parçalar kullanılır. Bu sayede, telefonunuzun ekranı ilk günkü gibi kullanılabilir.

Vivo 53S Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo 53S ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo 53S Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo 53S Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo 53S kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo 53S telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı