Vivo İQOO 7 Ekran Değişimi

Vivo İQOO 7 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Vivo Ekran Değişimi

 Vivo İQOO 7 ekran değişimi ile cihazlarınızı ilk günkü haline getirebiliyoruz. Eğer siz de Vivo ekran değişimi yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vivo İQOO 7 Ekran Değişimi

Vivo cihazlar diğer telefon modelleri kadar popüler olmasa da çok sayıda kişi tarafından kullanılıyor. Bu telefon sahipleri bir süre sonra telefonlarının çeşitli nedenlere bağlı olarak ekran sorunu yarattığını ve işlevlerinin büyük ölçüde etkilendiğini bildirmiştir.

Vivo IQOO 7 Ekran Değişimi Fiyatları
Vivo IQOO 7 Ekran Değişimi Fiyatları

Cep Ustam olarak ekran değişimi yaptığımız Vivo cihazlarda çok başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Teknisyenlerimiz Vivo cihazları sıfır ayarına getiriyor ve sonrasında sizlere teslim ediyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Vivo İQOO 7 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Vivo ekran değişimi ustalık gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle herkes tarafından yapılamaz.

Vivo ekran yenileme çalışması için öncelikle cihazınızın modeli ve sürümü ile uyumlu yeni ekranları ve beraberindeki parçaları temin ediyoruz. Daha sonra aldığımız bu yeni ekranları telefon kasasına montajlıyoruz.

Vivo İQOO 7 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Vivo ekran değişimi sonrasında müşterilerimizi unutmuyoruz. Olası bir sorunda tekrardan destek olabilmek adında ekranlara yönelik 6 aylık garanti sağlıyoruz.

İşlemlerimiz tamamıyla profesyoneldir. Bu nedenle kişisel verilerinize ve telefonunuzun diğer aksamlarına herhangi bir zarar gelmez.

Vivo İQOO 7 Ekran Değişimi Fiyatları

Telefon ekran değişimi ücretleri model, işçilik ve kur göz önünde bulundurularak belirlenir. Bu nedenle cihazınız hakkında bilgi almadan fiyat bilgisi veremiyoruz.

Eğer bizlere Vivo ekran değişimi yaptırmak isterseniz aşağıdaki iletişim numaralarımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vivo İQOO 7 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Vivo İQOO 7 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo İQOO 7 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı