Vivo V20 ekran değişimi hassas bir çalışma gerektirmektedir. Profesyonel teknik ekibimiz ekran değişimi çalışması yaparak telefonlarınızı yenilemeye devam ediyor. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vivo V20 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonlarımızın ekranları günlük hayatımızda büyük bir öneme sahiptir. Ancak kazaların kaçınılmazlığı nedeniyle, telefon ekranları zaman zaman kırılabilir ya da çatlaklar oluşabilir. Bu durumda bizim gibi uzman bir ekibin yardımına ihtiyacınız olabilir.

İşlem öncesinde telefonunuz için bir ön tespit çalışması yapılır. Bu çalışma sayesinde ekranın tamir edilip edilemeyeceği tamiratın ne kadar süreceği ve tamiratın maliyeti hakkında bilgi sahibi olunur. Bu sayede siz de tamirat hakkında doğru bilgilere sahip olursunuz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefon ekranı değiştirilirken orijinal parçalar kullanılır. Bu sayede telefonunuzun performansı ve ömrü korunur. Ayrıca ekranın kalitesi de en üst düzeyde olur.

Telefonların ekranları uzman bir ekip tarafından yenilenir. Ekran değişim işlemi sırasında dikkatli ve özenli bir çalışma yapılır. Bu sayede telefonunuzun ekranı orijinal haline en yakın şekilde yenilenir.

Müşteriler telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilir. Telefonunuz bizde tamir edildikten sonra size en kısa sürede geri gönderilir. Böylece telefonunuzun tamiratı için herhangi bir zaman kaybı yaşamazsınız.

Vivo V20 Ekran Değişimi Fiyatları
Vivo V20 Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo V20 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo V20 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo V20 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo V20 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo V20 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo V20 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo V20 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlem sonrasında, ekranı içeren 6 aylık bir garanti verilir. Bu garanti, ekranın tamamen düzgün çalışacağına dair size güvence verir. Ekran değişimi sonrası, telefonunuzun performansında herhangi bir düşüş yaşanmaz.

Vivo V20 Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo V20 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo V20 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo V20 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo V20 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo V20 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı