Vivo V20 Se ekran değişimi ihtiyacınız ortaya çıkmışsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız onlarca markanın yüzlerce telefon modelinde ekran değişimi çalışması yaparak cihazlarınızı eskisinden daha iyi bir hale getiriyor.

Vivo V20 Se Ekran Değişimi Çalışması

Biz, telefon ekranı değişimi yapan bir telefon şirketi olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. İşlem öncesinde ön tespit çalışması yaparak, telefonunuzun tam olarak neye ihtiyacı olduğunu belirliyoruz. Böylece, işlem sırasında herhangi bir aksilik yaşanmasını önleyerek işlem sürecini hızlandırıyoruz.

Telefon ekranı değiştirilirken orijinal parçalar kullanıyoruz. Bu sayede, telefonunuzun performansı ve ömrü açısından en doğru çözümü sunuyoruz. Ayrıca, uzman ekip tarafından yenilenen telefon ekranları ile telefonunuz ilk günkü gibi kullanım özelliklerini kazanıyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Müşterilerimiz, telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilir. Bu sayede, müşterilerimizin konforlu bir hizmet almasını sağlıyoruz. Siz de, Vivo V20 Se telefonunuzda yaşadığınız ekran sorunları için bize güvenle başvurabilirsiniz.

Vivo V20 Se Ekran Değişimi Fiyatları
Vivo V20 Se Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo V20 Se Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo V20 Se ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo V20 Se orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo V20 Se cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo V20 Se ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo V20 Se camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo V20 Se Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlem sonrasında, ekranı içeren 6 aylık garanti veriyoruz. Bu garanti sayesinde, müşterilerimizin işlem sonrasında herhangi bir sıkıntı yaşamasını önleyerek, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyoruz.

Vivo V20 Se Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo V20 Se ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo V20 Se Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo V20 Se Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo V20 Se kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo V20 Se telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı