Vivo V21E ekran değişimi çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vivo V21E Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranında bir sorun mu var? Endişelenmeyin biz size yardımcı olabiliriz! İstanbul’daki yerimize gelerek ya da kargo yoluyla bize telefonunuzu ulaştırarak, uzman ekibimiz tarafından yapılan ön tespit çalışması sonrasında telefonunuzun ekranını değiştirebiliriz. İşlemimiz sırasında orijinal parçalar kullanılmaktadır ve ekran yenileme işlemi de yine uzman ekip tarafından gerçekleştirilmektedir.

Vivo V21E model telefonunuza özel olarak yapılan bu işlemler sonrasında ekranınız eskisinden daha iyi bir görünüme sahip olacak ve telefonunuzun kullanım ömrü de uzayacaktır. Ayrıca işlemlerimiz sonrasında ekranı içeren 6 aylık garanti veriyoruz. Bu sayede işlem sonrasında oluşabilecek herhangi bir sorunda bize kolaylıkla ulaşarak garantimizden yararlanabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Vivo V21E Ekran Değişimi Fiyatları Ne Kadar
Vivo V21E Ekran Değişimi Fiyatları Ne Kadar

Vivo V21E Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo V21E ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo V21E orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo V21E cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo V21E ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo V21E camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo V21E Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Telefonunuzun ekranını değiştirdikten sonra sizin için önemli olan şey ekranın ne kadar süre dayanacağıdır. Biz, müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesinden ve kullandığımız orijinal parçalardan o kadar eminiz ki işlem sonrasında ekranı içeren 6 aylık garanti veriyoruz.

Bu garanti kapsamında, ekranınızla ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde bize kolaylıkla ulaşabilir ve ücretsiz olarak tamir veya değişim işlemi yaptırabilirsiniz. Garantimizle birlikte, telefonunuzu güvenle kullanabilirsiniz. İşlem sonrasında telefonunuzun ekranı eskisinden daha iyi bir görünüme sahip olacak ve kullanım ömrü de uzayacaktır.

Vivo V21E Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo V21E ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo V21E Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo V21E Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo V21E kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo V21E telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı