Vivo V25 kasa değişimi yaptığımız cihazlarda herhangi bir iç bileşene müdahale etmeden cihazınızın görünümünü iyileştiriyoruz. Bu sayede telefonunuz ilk günkü görüntüsü ile kullanıma hazır bir şekilde size teslim ediliyor.

Vivo V25 Kasa Değişimi Çalışması

Kasa değişimi gerektiren cihazlarda genellikle yere düşmeye ya da sert bir cisimden darbe almaya bağlı sorunlar ile karşılaşıyoruz. Müşterilerimiz bu sorunlarda herhangi bir ekran problemi meydana gelmediyse Vivo V25 ekran değişimi yaptırmak yerine yalnızca kasa değişimi yaptırmayı tercih edebiliyor.

Bu işlemlerde ön kamera değişimi ve arka kamera değişimi yaparken uyguladığımız çalışmalara kıyasla daha hızlı ve daha pratik bir şekilde çalışmamızı tamamlıyoruz. İşlemlerimiz genellikle aynı gün içerisinde tamamlanmakta ve telefonlarınız sizlere geri teslim edilmektedir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Vivo V25 Kasa Değişimi Yaparken Kullandığımız Materyaller

Vivo V25 kasa değişimi yaparken yalnızca orijinal kasa kullanıyoruz. Bu nedenle herhangi bir uyumsuzluk ya da kötü görüntü ile karşılaşmıyoruz.

Aldığımız parçalar cihazınız ile uyumlu orijinal parçalar oldukları için ilerleyen dönemlerde de herhangi bir sorun yaratmıyor. Firmamız yine de olası bir sorun açısından sizlere 6 aylık garanti vermektedir.

Vivo V25 Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

Kasa değişimi 1 saat içerisinde tamamlanan, kolay ancak profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Titizlikle yaklaşarak temin ettiğimiz kasayı cihazınıza yerleştiriyor ve sizlere teslim ediyoruz. Bu esnada kamera, ekran, batarya, anakart vb. diğer bileşenlere herhangi bir zarar gelmemektedir.

Vivo V25 Kasa Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

Kasa değişimi ile birlikte cihazınıza özel olarak 6 aylık garanti tanımlıyoruz. Konu hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Vivo V25 Kasa Değişimi Fiyatları

Vivo V25 kasa değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Vivo V25 Kasa Değişimi Fiyatları
Vivo V25 Kasa Değişimi Fiyatları

Kasa Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek kasa değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo V25 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo V25 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo V25 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı