Vivo V25 ön kamera değişiminde özellikle cihazlarınızdaki görüntü kalitesine bakıyoruz. Çekilen fotoğraflarda herhangi bir bozulma meydana geldiğinde onayınızla birlikte ön kamerayı ve ilgili bileşenleri değiştiriyoruz.

Vivo V25 Ön Kamera Değişimi Çalışması

Ön kamera ile ilgili problemler genellikle telefonların yere düşmesi ve kameranın hasar alması nedeniyle kaynaklanmaktadır. Bu sorunlarda başta kamera lensi olmak üzere fotoğraf çekimlerinde etkili olan ilgili bileşenler ciddi ölçüde kamera performansını etkilemektedir.

Cep Ustam firmamız Vivo V25 arka kamera değişimi de dahil olmak üzere bütün kamera değişimlerinde cihazınıza uygun kamera parçaları kullanarak cihazınızın kamera kalitesini eski hale getiriyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ön kamera ile ilgili şikayetlerde ekran ve batarya sorunları ile de karşılaşabiliyoruz. Bu sorunlarda ön kameraya ek olarak Vivo V25 ekran değişimi ve batarya değişimi de yapıyoruz.

Vivo V25 Ön Kamera Değişimi Yaparken Kullandığımız Ekipmanlar

Ön kamera değişimi yaparken Vivo V25 kasa ile uyumlu orijinal – kaliteli ön kamera kullanıyoruz. Kullandığımız bütün parçalarda kalitesiz yan sanayiden uzak durmaya özen gösteriyoruz.

Vivo V25 Ön Kamera Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo V25 Ön Kamera değişimi işlem kısaca aşamaları şu şekildedir;

  • Vivo V25 orijinal ön kamera değişim için temin edilir
  • Vivo V25 cihazınızdaki odaklama, netlik, kalite vb. sorunlar tespit edilir
  • Ön kamera değişimi gereken cihazlarınız teknik ekibimiz tarafından aynı gün tamir edilir

Ön kamera değişimi yaparken cihazınızla ilgili diğer kontrolleri de sağlıyoruz. Bu sayede performans açısından herhangi bir sıkıntı yaşamamanızı sağlıyoruz.

Vivo V25 Ön Kamera Değişimi Sonrası Size Özel 6 Aylık Garanti!

Ön kamera işlemiyle birlikte tüm hizmetlerimizde sizlere 6 aylık garanti veriyoruz. Bu garantiyle birlikte olası bir kamera sonrasında bizlerden tekrardan destek alabilirsiniz.

Vivo V25 Ön Kamera Değişimi Fiyatları

Vivo V25 ön kamera değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Vivo V25 Ön Kamera Değişimi Fiyatları
Vivo V25 Ön Kamera Değişimi Fiyatları

Ön Kamera Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek Ön Kamera değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo V25 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo V25 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo V25 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı