Vivo V27 ekran değişimi hizmetimizle cep telefonunuzun ilk günkü gibi berrak ve canlı bir ekran deneyimine kavuşmanızı sağlıyoruz. Sadece bir ekran değişimi gibi görünen bu hizmet telefonunuzun performansını artırarak size daha uzun süreli bir kullanım sunuyor. Ekranınızı güvenle bize emanet edin ve Vivo V27’nin mükemmel görüntü kalitesini yeniden yaşayın!

Vivo V27 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranında bir sorun mu var? Endişelenmeyin işte sizin için bir çözüm: Vivo V27 ekran değişimi hizmetimiz!

Öncelikle her işlemden önce ön tespit çalışması yapmaktayız. Bu sayede telefonunuzun ekranında tam olarak neyin yanlış olduğunu tespit edebiliyoruz. Profesyonel ekibimiz size en uygun çözümü sunmak için telefonunuzun durumunu dikkatlice inceler.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Vivo V27’nin ekranını değiştirirken orijinal parçalar kullanıyoruz. Müşterilerimizin en iyi kalitede bir deneyim yaşamasını sağlamak amacıyla yalnızca güvenilir ve orijinal yedek parçaları tercih ediyoruz. Böylece yeni ekranın performansı ve görüntü kalitesi konusunda endişe etmenize gerek kalmadan telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Vivo V27 Değişimi Fiyatları
Vivo V27 Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi işlemi uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz hassas bir şekilde çalışarak telefonunuzun ekranını yenilemektedir. Her aşamada dikkatli bir şekilde ilerleyerek en yüksek kalitede sonuçlar elde etmeyi hedefliyoruz.

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile bize göndererek kolayca ulaştırabilirler. Uzman ekibimiz telefonunuzun güvenli bir şekilde bize ulaşmasını sağlamak için özenle çalışacaktır. Size en kısa sürede telefonunuzun ekranını değiştirerek telefonunuzun kullanımına kesintisiz bir şekilde devam etmenizi sağlayacağız.

Vivo V27 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo V27 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo V27 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo V27 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo V27 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo V27 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo V27 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlem sonrasında size ekstra bir güvence sunuyoruz: 6 aylık garanti! Telefonunuzun yeni ekranıyla ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bizi hemen arayabilirsiniz. Garanti süresi boyunca gerekli düzeltmeleri ücretsiz olarak yapacağız. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir ve size en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Vivo V27 Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo V27 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo V27 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo V27 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo V27 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo V27 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı