Vivo V27 Pro ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun canlı ve etkileyici ekranını yeniden kazandırıyoruz. Ekranınızda oluşan çizikler, kırıklar veya lekeler artık sizi endişelendirmesin. Deneyimli ve uzman ekibimiz özenle gerçekleştirdiği ekran değişimiyle telefonunuzun ilk günkü gibi parlak ve net görüntü sunmasını sağlıyor.

Vivo V27 Pro Ekran Değişimi Çalışması

İşlem öncesinde Vivo V27 Pro’nun ekranının değiştirilmesi için ön tespit çalışması yapılır. Profesyonel ekip telefonun ekranındaki hasarı analiz eder ve gerekli tamirat sürecini belirler. Bu sayede müşterilere en uygun çözüm sağlanır ve telefonlarının tamirat işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Telefon ekranı değiştirilirken yalnızca orijinal parçalar kullanılır. Bu müşterilerimize yüksek kaliteli ve güvenilir bir sonuç sunmamızı sağlar. Vivo V27 Pro’nun ekranının yenilenmesi için orijinal parçaların kullanılması telefonun performansını etkilemez ve kullanıcı deneyimini olumsuz yönde etkilemez.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Vivo V27 Pro Değişimi Fiyatları
Vivo V27 Pro Değişimi Fiyatları

Telefonların ekranları deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yenilenmektedir. Ekip Vivo V27 Pro’nun hassas ekranını dikkatle söküp yeni bir ekranla değiştirmek için gerekli adımları titizlikle takip eder. Bu sayede telefonunuzun ekranı kusursuz bir şekilde değiştirilir ve yeniden kullanıma hazır hale getirilir.

Müşteriler telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek veya kargo yoluyla bize ulaştırabilirler. Şirketimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için hızlı ve güvenilir bir hizmet sunar. İster şahsen ziyaret edin ister telefonunuzu kargoyla gönderin ekran değişimi konusunda uzmanlaşmış ekibimiz tamirat işleminizi en kısa sürede tamamlamak için çalışır.

Vivo V27 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Vivo V27 Pro ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Vivo V27 Pro orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Vivo V27 Pro cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Vivo V27 Pro ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Vivo V27 Pro camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Vivo V27 Pro Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Vivo V27 Pro’nun ekran değişimi işlemi sonrasında müşterilere 6 aylık bir garanti sunulmaktadır. Bu garanti telefonunuzun yeni ekranının kalitesine ve işlemin uzmanlıkla gerçekleştirildiğine olan güvenimizin bir göstergesidir. Müşteriler garanti süresi boyunca herhangi bir ekran sorunu yaşadıklarında ücretsiz tamirat veya değişim hizmetinden yararlanabilirler.

Vivo V27 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo V27 Pro ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Vivo V27 Pro Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo V27 Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo V27 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo V27 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı